Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Pokazuj się wszystkim, Borysku.
  2. Fajne miejsce wybrał sobie ten Twój kocik do spania ;). Musisz go eksmitować w niższe partie łóżeczka. :cool3:
  3. Dudusiu, pokazuj się, może w końcu Twój domek cię wypatrzy.
  4. Misiaczek potrzebuje wsparcia na leczenie chorej łapki.
  5. Maluszki - jak nic, to nic :-(.
  6. Moja collaczka Katia mogłaby cały dzień przebywać na podwórku. Biega z naszym kundelkiem, "pilnuje ładu i porządku" i jak już bardzo zatęskni za nami to otwiera sobie drzwi i zaprasza domowników do wyjścia. W domu też lubi być, ale najchętniej to długaaaaaśne spacerki. Śpi w domciu na łóżeczku ;). Byłaby bardzo nieszczęśliwa w bloku :shake:. Myślę, że Alterek mógłby być na podwórku, byleby tylko nie ciasny kojec i łańcuch. A miałby możliwość pospacerować? Collaki to psy pasterskie i naprawdę potrzebują dużo ruchu. Zmysł, znasz go troszkę i jakie jest Twoje zdanie?
  7. Borysek zasługuje na super domek!
  8. Muszko, taka piękna jesteś i nic!
  9. Śliczny Duduś i nadal sam.
  10. Myślałam, ze nowe zdjęcia suni pomogą jej w znalezieniu domku, ale nadal nie ma zainteresowania. :shake:
  11. Maluszki, gdzie wasze domki?
  12. Na Allegro też cisza. :-(
  13. Alterku, ty już dawno powinieneś grzać tyłeczek w nowym domku.
  14. Szorstuś musi być bardzo smutny w tej budzie. :shake:
  15. Edytko, ja myślałam, ze się już skończy krwawienie Brajla :shake:. Życzę Ci, by chociaż problemy zdrowotne psiaków nie dawały się we znaki, siły, wytrwałości i zdrowia przede wszystkim. Dbaj o siebie, myślę o Tobie codziennie.
  16. Borysek szuka swojego Pana.
  17. Najlepiej to widać ogon Rysia. ;)
  18. Maluszki, dobrej nocy życzę.
  19. Misio potrzebuje pieniążków na leczenie.
×
×
  • Create New...