Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Podejrzewam, że donos był na nazwisko Gall "ANONIM". :angryy:
  2. A ja się obawiam, że to ktoś z psiego forum :-(. Dlaczego? Ponieważ nikt z nas nie biegł do domu Edytki z transparentem, na którym byłoby wielkimi literami napisane, że właśnie dołożył się do wieńca, czy wspomaga psy taką a taką kwotą. Wszystko działo się na psich forach i ręczę, że ktoś, kto nie jest miłośnikiem psów w ogóle nie wchodzi na takie strony. Mam mnóstwo znajomych (ale nikt nie jest dogomaniakiem) i zapytajcie ich, co to takiego "Dogomania?". Nikt nie wie - sprawdzałam :cool1:. Czasami mówiłam, że kupiłam coś fajnego na bazarku dogo to robili oczy jak pięciozłotówki. Pytają, co to za bazarek i gdzie trzeba jechać. Obym się myliła. :cool1: A najbardziej to żal mi Edytki :-(. Nie wiem, czy jakakolwiek plaga Ją ominie, bo na razie mogłaby obdzielić swoimi nieszczęściami i problemami wielu ludzi. I końca nie widać. Tak dobry Człowiek i doświadczany przez życie na każdym kroku. Edytko, przytulam Cię do serca, bo tyle mogę na razie. :calus:
  3. Tak sobie myślę i przypominam, że była tu na wątku rozmowa na temat odprowadzania podatku od wielu darowizn przelewanych w krótkim czasie na jedno konto. Boję się, że to osoba czytająca te posty za bardzo wczuła się w rolę sprawiedliwego i postanowiła sprowadzić nas na drogę moralności. Jeśli to zrobił "dogomaniak" to ja już w nic nie wierzę....
  4. Powiem szczerze, że czytałam kilka razy, zanim zaskoczyłam, jakim to przestępcą jest Edytka. Przecież całe Dogo to jedno wielkie wołanie o pomoc dla psiaków - szukanie domków i pomoc finansową w utrzymaniu piesków. Czyli wychodzi na to, że większość to przestępcy. Szkoda słów.......:cool1:
  5. Mylą mi się już wątki . Terra myślę, że telefonów nie było, Anouk na pewno da znać, gdy pojawią się potencjalni chętni na Alterka.
  6. Szorścik, szukaj mało zapsionego domku.
  7. Dzisiaj troszkę słońce wyjrzało, to i na spacerek chce się wyjść. Babunie pewnie wypoczęte i zrelaksowane :cool3:.
  8. Rychu, dobrej nocy życzę.
  9. Tak to jest, że dobrzy ludzie wcale nie mają dobrze w życiu :shake:.
  10. Młoda Para naprawdę pięknie się prezentuje. Życzę jasnych dni i samych radości na nowej drodze życia :Rose:.
  11. [quote name='Zmysł']Czasami warto żyć[/quote] Oj, tak :p
  12. Biszkopcik zasługuje przecież na domek.
  13. Muszko, nawet nie wiesz, że domek już na ciebie czeka.
  14. [quote name='anouk92']Wpłyneły pieniążki: Mono -33 zł Teresa J. - 250 zł :loveu:BARDZO DZIĘKUJEMY!!!!:loveu:[/quote] To wpłaciły dwie bardzo miłe osoby z collie :cool3:. Jeszcze raz bardzo dziękujemy :loveu: .
  15. [quote name='Zmysł']Rozmawiałem wczoraj z Panią Ludmiłą. Misio już się do kojca trochę przyzwyczaił, jest duża poprawa. Łapkę cały czas naświetlają laserem i smarują, bo diagnoza jest taka, że jeszcze 1 miesiąc trzeba próbować ją uratować. Nie ma martwicy, łapka jest ciepła, więc jest duża szansa. A Misio czuje się coraz lepiej. I na pewno jest otoczony miłością. To się czuje, że bardzo o niego dbają.[/quote] To naprawdę dobre wieści.
  16. [quote name='Zmysł']My też wierzymy, ale jakby trochę mniej:-([/quote] Dokładnie tak. :shake:
  17. Nadal szuka....
  18. Szorstek nie lubi być za kratkami, piesek chciałby do domku.
  19. Rysiu - pokazuj się uparcie.
  20. Bezdomne maluszki wierzą, że w końcu ktoś je pokocha.
  21. I w ludzi. Mamy nadzieję, że w końcu jakiś dobry Człowiek pokocha Dudusia.
×
×
  • Create New...