[quote name='anouk92']Czy ktoś może maluchom zrobić allegro?
Ja nie zapłąciłam ostatniego rachunku i mam zablokowane konto:oops:[/quote]
Ja właśnie dzisiaj zapłaciłam. Mogę zrobić, tylko proszę o jakiś tekst, bo cienka jestem no i nowe zdjęcia by się przydały, bo psiaki na pewno urosły. Ostatnio troszkę jestem zagoniona, ale wystawię też aukcję Alterkowi, skoro masz konto zablokowane. Ale dopiero w czwartek, może być? :p