Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='anouk92']Czy ktoś może maluchom zrobić allegro? Ja nie zapłąciłam ostatniego rachunku i mam zablokowane konto:oops:[/quote] Ja właśnie dzisiaj zapłaciłam. Mogę zrobić, tylko proszę o jakiś tekst, bo cienka jestem no i nowe zdjęcia by się przydały, bo psiaki na pewno urosły. Ostatnio troszkę jestem zagoniona, ale wystawię też aukcję Alterkowi, skoro masz konto zablokowane. Ale dopiero w czwartek, może być? :p
  2. Majuniu kochana [']. Malagos, bardzo współczuję i równocześnie dziękuję za to, że przynajmniej na starość dostała od Was wszystko to, o czym może marzyć pies.
  3. Borysek znowu na Allegro (jak to się stało, że tylko na 6 dni go wystawiłam? :mad:). No nic, będziemy wystawiać uparcie. Teraz dałam nowe foteczki :cool3:. [URL]http://www.allegro.pl/item355304862_piekny_dostojny_borys.html[/URL]
  4. Rychu ma wielkie, ale samotne serce. :-(
  5. Ciekawe, czy Muszka bardzo rozrabia :razz:.
  6. Szorstuś naprawdę chciałby być już u siebie.
  7. Rosną, ale nikomu się nie podobają :-(.
  8. Misio potrzebuje wsparcia. A jak tam łapinka, jest jakaś poprawa?
  9. Alterku, czas do domku.
  10. Czekamy na wieści o Dudusiu. Do środy niedaleko.
  11. Nareszcie :multi:. Na tle Twojego wspaniałego ogrodu Barry prezentuje się rewelacyjnie :loveu:.
  12. Trudno uwierzyć, że te szczeniorki mają takiego pecha.
  13. Majuniu, trzymaj się, wszak dzielna staruszka z ciebie.
  14. Ale lepiej, żeby sie klimatyzował na swoim podwórku.
  15. Alterek ma już dość hoteliku, on chce do swojego prawdziwego domku.
  16. Ale też zawsze malutki cień nadziei, coś, co podtrzymuje na duchu.
  17. On jest mega przystojny, tylko ludzie oczu nie mają, czy co?
  18. Super wieści :loveu:. I bardzo się cieszę, że Rodzina suni utrzymuje z nami kontakt. To bardzo miłe. :p
  19. To ja zaciskam kciuki, może akurat to jest to, na co czekamy :p.
  20. Boryskowi skończyło się Allegro, jutro wystawię znowu, tylko pozmieniam zdjęcia na nowsze. Zawsze ma obserwatora i na tym zainteresowanie psiakiem się kończy :-(. Nie lubię obserwatorów!!!!!!!!
  21. Alterku, masz tyle ogłoszeń i nadal brak zainteresowania. Tak nie może być :shake:.
×
×
  • Create New...