Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Muszeńko, masz farta, wspaniali ludzie ci się trafili :p.
  2. [quote name='Gosiapk']Ja nie zazdroszczę, bo mam tę przyjemność codziennie :shake:[/quote] Na brak zajęć i wrażeń narzekać więc nie możecie :evil_lol:.
  3. [quote name='sznaucertoffik']Witamy, to my przyszły domek, Muszki. Nie możemy sie już doczekać kiedy z nami zamieszka, prawdopodobnie w najbliższy piątek. Pozdrawiamy wszystkich na forum i jesteśmy pełni uznania dla tego co robicie dla niechcianych, pokrzywdzonych przez los psiaczków. Pierwsze zdjęcia Muszki z nowego domku oczywiście umieścimy na forum. Jeszcze raz pozdrawiamy, Teresa i Andrzej[/quote] Tak się cieszę :multi: :multi: :multi:.
  4. Cieszę się bardzo, ze Brajl znowu wprowadza porządki. Musi, bo inaczej cała ferajna "zeszłaby na psy" ;). Edytko, dbaj o siebie, nie zapominaj o badaniach, lekach....
  5. [quote name='Ulka18']Terra ma sheltiki :cool3: Terra na pewno nie bedzie zla za prosbe o ogloszenia, jest w nich doskonala. A im wiecej ogloszen, tym wieksze szanse na dom dla Alterka.[/quote] Nie przyjrzałam się dokładnie, faktycznie sheltiki ;). Co nie zmienia faktu, że są przepiękne :loveu:. Czekamy na odpowiedź.
  6. Śliczny Dudusiu, czas do domku.
  7. Mnie też, a tu nic :-(.
  8. Maluszki - porażka, totalny brak zainteresowania :shake:.
  9. Rysiu, nie nudzi ci się ciągle w tym samym miejscu? Domku szukaj!
  10. [quote name='Zmysł']kontekst jest jasny-UWOLNIĆ SZORSTKA[/quote] I to jak najszybciej!
  11. Ula, napisałam prośbę do Terry (nie wiem, czy ten nick można odmieniać), mam nadzieję, że nie będzie zła. :oops: Jakie piękne collaczki ma w awatarku :p.
  12. [quote name='Ulka18']Tomcug, moze potrzeba zrobic ogloszenia Alterkowi? Nasza kochana Terra jest zarejestrowana prawie na wszystkich portalach, napisz prosze do niej pw z prosba o zamieszczenie Altkerkowych ogloszen. A Alterek teraz bardziej goldenkowaty sie robi :cool3:[/quote] Ula, powiem szczerze, że z tymi portalami to u mnie cieniutko :oops:. Jestem mało operatywna i nie znam ich, niestety. A Terra to też Dogomaniaczka? Teraz biegnę do pracy, ale po południu poproszę Ją.
  13. [quote name='wisela1']Zazdrościsz?:multi::evil_lol:[/quote] No tak troszkę :diabloti:.
  14. [quote name='wisela1']Zaprosił mnie Rexiulek na spacerek o 3,20.... Tyle że zaproszenie było takie z tych co to odmówić się nie da. I co? NIC !!!! Rexik zakochany... Koleżanki z osiedla - labka i colaczka - cieczkują no i facio chciał sobie powąchać. Dakotka oczywiście w tyle nie zostanie. Też wystrzeliła za drzwi.... No i co ? Obrót i powrót do klatki. Przecież już zostawiła co miała do zostawienia na podłodze w kuchni ;-) Staś wstał bo chciał być przydatny ( zaparzyc kawe) i tradycyjnie trafił w sam srodek i kałuży i "ciała stałego". Kałuży nie widać, rozumiem - płytki jasne, ale żeby prawie codziennie trafiac w sam środek qpki........ trzeba być niezłym strzelcem. Dobrze ze serwis sprzątający marki Ela jest zawsze pod bokiem ;-)[/quote] Ale macie aromatyczne pobudki przynajmniej. I niekoniecznie jest to aromat świeżo parzonej kawusi ;) :evil_lol:.
  15. Kraty przeszkadzają, fotki są w porządku :cool3: :evil_lol:.
  16. [quote name='EVA2406']Trudno. To się lubi co się ma. I za takie wsparcie dziękujemy w imieniu Alterka.[/quote] A pewnie! Hotelik sporo kosztuje, każdy grosik potrzebny. Anouk, mam prośbę, daj znać, gdy pieniążki będą na koncie. Poinformuję darczyńców.
  17. Maluszki, nie wolno wam spadać.
  18. Skończyła się aukcja Muszki na Allegro. Skoro są osoby zainteresowane to nie będę na razie wznawiać, dobrze?
  19. Jak na razie bezskutecznie.
  20. O Rysia nikt nie pyta :shake:.
  21. I dzień dobry, psinko.
  22. Szorstusiu, chociaż troszkę pobiegałeś.
×
×
  • Create New...