[quote name='Ulka18']Tomcug, moze potrzeba zrobic ogloszenia Alterkowi?
Nasza kochana Terra jest zarejestrowana prawie na wszystkich portalach, napisz prosze do niej pw z prosba o zamieszczenie Altkerkowych ogloszen.
A Alterek teraz bardziej goldenkowaty sie robi :cool3:[/quote]
Ula, powiem szczerze, że z tymi portalami to u mnie cieniutko :oops:. Jestem mało operatywna i nie znam ich, niestety. A Terra to też Dogomaniaczka? Teraz biegnę do pracy, ale po południu poproszę Ją.