Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Alterku, tyle ogłoszeń - dojrzy ktoś w końcu?
  2. Muszka coraz bliżej domku :cool3:.
  3. [quote name='Zosia4'] Albo może puszczę go samopas w pierwszym dniu pracy fachowców i skończą prędzej niżby zamierzali :diabloti:.[/quote] I to jest idealne wyjście z sytuacji :evil_lol:. A sąsiad jaki będzie zadowolony z ekipy pracującej w ekspresowym tempie :razz:. Wilk syty i owca cała :p.
  4. [quote name='Zmysł']:hmmmm::siara::chaos: a ja idę odpocząć[/quote] Biedny Zmysł :calus:, to z przepracowania. Milka87, serdeczne dzięki :loveu:.
  5. [quote name='Zmysł']To chyba Anouk wystawia(zagubiony jestem na maksa).[/quote] Wystawia osoba o nicku grot28. Skontaktuję się z Nią dzisiaj.
  6. Ma Allegro, znalazłam, tylko zdjęcia stare. Poproszę osobę, która wystawia psiaka, by zmieniła na nowe.
  7. [quote name='Zmysł']Rysiek biega w kółko[/quote] To może dlatego nikt go jeszcze nie zabrał? Bo nikt nie zdąży zobaczyć, jaki on piękny? :evil_lol:
  8. [quote name='wisela1']Tomcug spać nie może? Może się poumawiamy na poranne spacerki tak ok. 5,00 ?[/quote] Przed wyjściem do pracy obowiązkowo Dogo, to jak narkotyk pobudza mnie do życia :diabloti:. A poranne spacerki? No nie bardzo, na szczęście mieszkam w domu, nie w bloku i mój zwierzyniec sam się wyprowadza z rana ;) . Chociaż moja wredna collaczka całą noc biega: łóżeczko - podwóreczko, łóżeczko - podwóreczko. Dopiero nad ranem zasypia kamiennym snem (oczywiście na łóżeczku), a spacerki to już po powrocie ze szkoły. Pracuję z dzieciakami, więc spacer w towarzystwie psów to dla mnie prawdziwy relaks. Mamy niedaleko las, rzekę, wielkie połacie łąk, troszkę można nawet po górkach się powspinać - mówię Wam - cudownie. Chociaż te górki to już nie dla mnie - za stara jestem i zadyszki dostaję :mad:. Więc Elu nie pisz nic o wieku, bo ja już ten temat od dawna omijam szerokim łukiem :oops:.
  9. [quote name='Zmysł']Kto go spotka, ten pokocha(tylko za swoje kotki nie ręczę)[/quote] Twoje kotki są takie groźne? Bo wstyd się przyznać, ale moje psiaki nie tolerują z kolei kotów. Jestem z tego powodu niepocieszona, ale nie mogę ryzykować i dlatego nie mam kotecka :cool1:.
  10. I jeszcze raz!
  11. Rysiu, pokazuj swój wesoły pyszczek!
  12. Maluszki, uparcie podnosimy!
  13. Wielki psiak o jeszcze większym serduchu szuka domku!
  14. Szorstek jest taki świetny, czy tylko dogomaniacy to widzą?
  15. Zmysł, nie wiesz, czy Alterek ma Allegro jeszcze? Bo wiem, że był przez kogoś wystawiany. Jeśli nie to już ja się deklaruję wystawić. Terra, stokrotne dzięki, teraz to już musi znaleźć się domek. :loveu:
  16. Rozpieszczaj do woli, ta wspaniała sforka zasługuje na to :loveu:.
  17. Sunia miała ogromne szczęście, a było tak blisko tragedii. Tym bardziej się cieszę, zdjęcia piękne :loveu:.
  18. [quote name='wisela1']Gosiu, a co masz? Poranną kawkę, jeziorko czy rozdeptane COŚ ;-)[/quote] Pewnie wszystko w pakiecie :diabloti: :cool3:.
  19. Najwyższy czas!
  20. I w górę z samego rana!
  21. Alterku, może w końcu się odmieni ten los?
  22. Strasznie to przykre.
  23. Oj, Rysiu, Rysiu - pamiętam o tobie psinko.
×
×
  • Create New...