Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Wiem jedno - wyrośnie z niego piękne psisko, zobaczycie :p. Ale żeby to stwierdzić to musimy mieć nowe zdjęcia co pewien czas :cool3:. I myślę, że ten czas już nadszedł :evil_lol:. A collakowicze jakby się ucieszyli, oni też czekają na dalsze relacje z nowego domku.
  2. Nieustannie prosimy o relację i zdjęcia Muszki z nowego domku. Bo my strasznie namolni jesteśmy :mdrmed:.
  3. Mam nadzieję, że łapinką da się uratować.
  4. Borysku, czas do domu.
  5. Jak dobrze - szczepienia bardzo ważna rzecz.
  6. Edytko, cieszę się, że Brajl nie "rozkręcił się" za bardzo. Myślę, że pomocnicy dotrą, bywają chwile, że akurat nie można się wyrwać, bo wiele ważnych spraw się nakłada. Tak sobie myślę, że Bonka była chyba najbardziej przywiązana do Włodzia i najmocniej ze wszystkich psiaków przeżyła odejście swego Pana. To dobrze, ze pomału wraca do dobrej kondycji. A Borysek chyba za dużo szaleje i łapka daje się we znaki. Ściskam Cię mocno Edytko :loveu:.
  7. [quote name='Zosia4']Mamy jeszcze kilka zdjęć w zanadrzu ale "cóś" zainteresowanie malutkie :mad::mad:.[/quote] Zosiu, wrzucaj, wrzucaj. Zaraz zjawią się wszyscy fani Barrego, zobaczysz :razz:
  8. Zmysł, wracaj, bo nie ma mi kto pomóc!
  9. Szorstuś bardzo chciałby być w swoim domku. Mam nadzieję, że sie doczeka.
  10. Ja nie wiem, ale pewnie nie był.
  11. To u Fruzi wszystko idzie ku lepszemu. Szkoda biednego Śliniaka :-(.
  12. Aniu, zdjęcia bardzo fajne, ale napisz, czy to są dwie suczki? A zdjęcia trzeciego szczyniorka nie masz? Bo dodałabym do aukcji, tylko muszę wiedzieć, które to maluszki.
  13. Ale będzie dużo fantów :multi:.
  14. [quote name='EVA2406']A kiedy przelewałaś, bo na dzień dzisiejszy nic więcej nie było. Na samym początku była jedna wpłata bez nicka, ale to pewnie od Aleksandry B, choć nie potwierdziła tego jak pytałam na forum.[/quote] Eeee, ja jak zwykle zawsze coś pokręcę, zajrzałam do historii przelewów i mocno biję się w piersi :oops:. Przelewałam tydzień temu, ale na konto Zmysła, bo akurat to znałam, więc skąd ta wpłata ma być u Ciebie. Przepraszam za zamieszanie, ale czasem już się w tym wszystkim gubię. Daruj starej kobiecie z wielką sklerozą :mad:.
  15. Ewuś, ja też przelałam niewiele wprawdzie, bo 30 zł - czy nie ma mojej wpłaty?
  16. No Rysiu, sami zostaliśmy chyba.....:placz:
  17. Szorstuś, zajrzy tu w końcu właściwa osoba?
  18. [quote name='EVA2406']Misiu, ja też pamiętam o Tobie, ale ostatnie dni .............były trudne:shake:[/quote] Tak bywa, ale trzeba pchać ten wózek do przodu....
  19. [quote name='anielica']I ja! Ale z niego facet!!! Tomcug, no ja po cichu liczę na ciebie ;) - jak już będę miała zupełnie dość, zajadę docię, wyłożę się na kanapie, wieczorem zażądam strawy mięsnej... i zjem ci jakiegoś buta :evil_lol:[/quote] Ze mną jak z dzieckiem - spełnię wszystkie Twoje życzenia, bylebyś tylko poczuła się szczęśliwa :loveu:. Ale tych butów to kurna, szkoda troszkę :evil_lol:.
  20. Nadal cisza w sprawie piesków. :-(
  21. Ciężki, ale to taki słodki ciężar :cool3:.
×
×
  • Create New...