[quote name='EVA2406']A kiedy przelewałaś, bo na dzień dzisiejszy nic więcej nie było.
Na samym początku była jedna wpłata bez nicka, ale to pewnie od Aleksandry B, choć nie potwierdziła tego jak pytałam na forum.[/quote]
Eeee, ja jak zwykle zawsze coś pokręcę, zajrzałam do historii przelewów i mocno biję się w piersi :oops:. Przelewałam tydzień temu, ale na konto Zmysła, bo akurat to znałam, więc skąd ta wpłata ma być u Ciebie. Przepraszam za zamieszanie, ale czasem już się w tym wszystkim gubię. Daruj starej kobiecie z wielką sklerozą :mad:.