Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Oj, biedny ten Szorstek. Żal psiny bardzo. :-(
  2. [quote name='Gosiapk']Rychu wychodzi na asertywniaka :)[/quote] Wyjdzie mu to na dobre. :p
  3. [quote name='Zmysł']Może się w końcu doczekamy[/quote] Tak więc czekamy.
  4. [quote name='lamia2']To prawda niestety, Szorstek bardzo źle znosi zamknięcie w boksie, potrafi całymi godzinami biegać wzdłuż betonowej ściany i szczekać ocierając przy tym nos do krwi.[/quote] Nie wiem, czy to nie jest depresyjne zachowanie :-(.
  5. [quote name='wisela1'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4936/ja2nf4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/g.php?h=66&i=ja2nf4.jpg"][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/4936/ja2nf4.dfa4f67137.jpg[/IMG][/URL][/quote] Oj, Babuniu - nawet nie wiesz, jakie pokłady miłości czekają na ciebie :p. Na razie wystraszona, bo nie wie, co ją spotka. Wkrótce się dowie. :loveu:
  6. Ona wygląda jak nieopierzony szczyniorek. Oczka chore :-(.
  7. Borysku, czekamy na twojego Człowieka.
  8. [quote name='Zmysł']Na razie słabo z tym kochaniem[/quote] Bardzo słabo, bardzo...
  9. Nadal liczę na relację z domku Alterka i choćby jedną foteckę tego pyszczka. :cool3:
  10. Bo może wyciszyłaś, żeby Stasia nie obudzić. :cool3:
  11. A ja nie mogę przeżyć, że mnie tak nie będzie. :placz: W wakacje to na piechotę bym przyleciała, ale to jednak jeszcze nie wakacje. Trudno, może jeszcze kiedyś się złoży....
  12. Ale Rycho wcale nie wygląda na nieszczęśliwego. Widocznie urządził się tu po swojemu i jakoś ciągnie do przodu. Futerko ma prześliczne, pycholek też. :loveu:
  13. Fruzia poczuła słoneczko, ciepełko to i wracać sie nie chciało. ;)
  14. [quote name='_beatka_']coś czuję, że tyle fantów zbierzecie, że będzie na następny festyn od razu:cool3:[/quote] Bardzo dobrze, że jest tyle fantów, od przybytku głowa nie boli :multi:.
  15. Bartek podobny posturą do mojej Katii, która NIGDY nie odmówi żarełka :mad:. Wystarczy otworzyć lodówkę, zaszeleścić papierkiem i już stoi na baczność przy człowieku. :evil_lol:
  16. No dzisiaj sobota przecież. Czekamy z niecierpliwością :multi:. A co do wit. C - ja chyba jestem też z tego pokolenia, co Ela i pamiętam, że kiedy w sklepach nie było dosłownie NIC to kupowałyśmy tę witaminę i żarłyśmy jak cukierki - była kwaśna i pyszna po prostu :evil_lol: (wtedy oczywiście).
  17. Fruzinka to bardzo dzielna koteczka.
  18. Średnie maluszki szukają domków.
  19. Przed Panią Ludmiłą bardzo ciężka decyzja.
  20. [quote name='wisela1']No tomcug, co się tak cieszysz? Wiedźma chyba nie wie że że ma chore oczy.... Żarła za wiele witaminy C i zawęziło jej sie pole widzenia....[/quote] Wiedźma do okulisty! :evil_lol: I nie żreć tyle witaminy C :roflt:
  21. [quote name='malagos']Żyje, Małpiszon Jeden :multi: Już zdybałam ją na wersalce, teraz byłyśmy w ogrodzie (mam wolne...:cool3:), zjadła kawałeczek surowego kurczaka. Kupiłam mielone mięso, może sie skusi. Ale nie chcę tu zaśmiecać Muszkowego watku, Pelasia ma swój :loveu:[/quote] To cieszymy się, że wszystko ok. A my czekamy na kolejne relacje i zdjęcia naszej pupilki. :p
×
×
  • Create New...