Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Maluszki potrzebują ciepłych domków.
  2. Szorstuś, świetny chłopak z ciebie - kto to doceni?
  3. [quote name='Zmysł']Jak patrzę na zdjęcie Szorstka tulącego się do twarzy to aż czuję jego szorstką buźkę.[/quote] Mnie to zdjęcie urzekło, oczka przymknięte, pyszczek rozanielony i marzenie Szorścika: chwilo trwaj..................Dałam je do miniaturki, może to skusi kogoś.
  4. Borysek szuka swojego Pana i domku.
  5. Bunia odmłodnieje u Ciebie, Eluniu :p.
  6. [quote name='Wiedźma'][SIZE=6][COLOR=red][B]NO.... 3OOO POST!!![/B][/COLOR][/SIZE][/quote] Ale sie Wiedźma wbiła w odpowiednim momencie:cool2:.
  7. [quote name='Zmysł']Szorstek ma teraz takie ładne zdjęcia, że na pewno kogoś chwyci za serce[/quote] I na nich widać, że jest taki przytulaśny, wesoły i bardzo rezolutny. :p Skoro przez godzinę nie dał się złapać naszym sprytnym dziewczynom :evil_lol:.
  8. [quote name='wisela1']Nie liczyłabym na AŻ takie kumplowanie z Bunią. Ciągle jej mało... kiedy zabieram jej miseczki to zastanawiam sie czy już przypadkiem nie były w zmywarce....[/quote] Masz okazję zaoszczędzić na wodzie, środkach czystości i prądzie :eviltong:. Taka Bunia to skarb. :loveu:
  9. [quote name='Zmysł']Próbuję je "wydębić"[/quote] Próbuj próbuj - te zwierzaki we własnym domku zmieniają się nie do poznania. :loveu:
  10. Takie wątki świetnie działają na poprawę humoru. :lol:
  11. [quote name='Gosiapk']Mnie też nie! Ja się chyba też przeprowadzę do Eli... nie tylko śliczne kanapki w dużej ilości zrobi, ale jeszcze do kuwety wyniesie![/quote] Dobra, dobra - kto pierwszy ten lepszy :eviltong: :evil_lol:. Ja chcę być jedynaczką w ludzkim stadku :diabloti:. Ela, jak już będziesz szukała nocniczka to poproszę taki wielkości wiadereczka na ten przykład :crazyeye:. I te kanapeczki - zakumpluję się z Bunią to może się podzieli ;).
  12. [quote name='Zmysł']Ani jednego podobno. Może to się zmieni?[/quote] ehhhhhhhhhhhhh
  13. [quote name='Zmysł']Borysku, co u ciebie?[/quote] pewnie po staremu :shake:
  14. tak tak - trzeba jak najczęściej pokazywać.
  15. Cieszymy się bardzo. :loveu:
  16. Fajny chłopak, tylko niedoceniony.
  17. Mamy nadzieję, że wkrótce się znajdzie.
  18. [quote name='Ania W']U mnie plenerowe imprezy jesienne odbywają się na początku października(na wrzesień organizacyjnie nie dajemy rady) i jeszcze nas pogoda nie zwiodła...jak ma padać to i w czerwcu będzie padało. We wrześniu natmiast praca w szkole dopiero się organizuje, jest dużo papierkowej roboty(przygotowanie i zaprowadzenie dokumentacji, plany pracy itp) i nauczyciele mają zazwyczaj co robić także w weekendy. Do 20 września zazwyczaj zatwierdza się aneksy do organizacji i możliwe są zmiany w planie a to pociąga za sobę zmiany organizacji pracy szkoły. Co będę dużo pisała -wrzesień i czerwiec są najgorsze...no jeszcze styczeń/luty jest niezły ;) Dyrektorzy bądź ich zastępcy zazwyczaj faktycznie dyżurą w szkołach w wakacje, ale mają też urlopy...Poza tym nie oszukujmy się - jeżeli nawet dyrekcja zgodzi się na festyn to wyznaczą kogoś w szkole odpowiedzialnego za jego przebieg, a nauczyciele już wakacje zazwyczaj mają ;-).No i weźmy pod uwagę, że my też zaraz zaczniemy się rozjeżdżać na wakacje. Ja generalnie mogę ogarnąć plastyczne sprawy. Przyszło mi jeszcze do głowy: masa papierowa i odlewy gispowe (mogę zrobić takie do rzeźbienia lub rozejrzeć się za formami i wtedy dzieciaki mogą malować, gips mogę kupić)[/quote] Popieram Anię, wrzesień jest bardzo nieprzyjaznym miesiącem do organizowania takich akcji w szkole. Wszystko dopiero się normuje, jest zamieszanie, więc to byłoby tylko obciążeniem. Świetny pomysł ze scenariuszem imprezy - im bardziej konkretnie, tym lepiej.:p
×
×
  • Create New...