-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Maluszki potrzebują ciepłych domków. -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Szorstuś, świetny chłopak z ciebie - kto to doceni? -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Cześć, Rysiu! -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Rychu, spij dobrze. -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Jak patrzę na zdjęcie Szorstka tulącego się do twarzy to aż czuję jego szorstką buźkę.[/quote] Mnie to zdjęcie urzekło, oczka przymknięte, pyszczek rozanielony i marzenie Szorścika: chwilo trwaj..................Dałam je do miniaturki, może to skusi kogoś. -
Borysek szuka swojego Pana i domku.
-
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Maluszki nadal same. -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Fruziu, dobrej nocy ci życzę. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Bunia odmłodnieje u Ciebie, Eluniu :p. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wiedźma'][SIZE=6][COLOR=red][B]NO.... 3OOO POST!!![/B][/COLOR][/SIZE][/quote] Ale sie Wiedźma wbiła w odpowiednim momencie:cool2:. -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Szorstek ma teraz takie ładne zdjęcia, że na pewno kogoś chwyci za serce[/quote] I na nich widać, że jest taki przytulaśny, wesoły i bardzo rezolutny. :p Skoro przez godzinę nie dał się złapać naszym sprytnym dziewczynom :evil_lol:. -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1']Nie liczyłabym na AŻ takie kumplowanie z Bunią. Ciągle jej mało... kiedy zabieram jej miseczki to zastanawiam sie czy już przypadkiem nie były w zmywarce....[/quote] Masz okazję zaoszczędzić na wodzie, środkach czystości i prądzie :eviltong:. Taka Bunia to skarb. :loveu: -
[quote name='Zmysł']Próbuję je "wydębić"[/quote] Próbuj próbuj - te zwierzaki we własnym domku zmieniają się nie do poznania. :loveu:
-
Takie wątki świetnie działają na poprawę humoru. :lol:
-
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Mnie też nie! Ja się chyba też przeprowadzę do Eli... nie tylko śliczne kanapki w dużej ilości zrobi, ale jeszcze do kuwety wyniesie![/quote] Dobra, dobra - kto pierwszy ten lepszy :eviltong: :evil_lol:. Ja chcę być jedynaczką w ludzkim stadku :diabloti:. Ela, jak już będziesz szukała nocniczka to poproszę taki wielkości wiadereczka na ten przykład :crazyeye:. I te kanapeczki - zakumpluję się z Bunią to może się podzieli ;). -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Ani jednego podobno. Może to się zmieni?[/quote] ehhhhhhhhhhhhh -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Maluszki marsz do góry. -
[quote name='Zmysł']Borysku, co u ciebie?[/quote] pewnie po staremu :shake:
-
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
tak tak - trzeba jak najczęściej pokazywać. -
Cieszymy się bardzo. :loveu:
-
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Fajny chłopak, tylko niedoceniony. -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
tomcug replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Mamy nadzieję, że wkrótce się znajdzie. -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
tomcug replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Ania W']U mnie plenerowe imprezy jesienne odbywają się na początku października(na wrzesień organizacyjnie nie dajemy rady) i jeszcze nas pogoda nie zwiodła...jak ma padać to i w czerwcu będzie padało. We wrześniu natmiast praca w szkole dopiero się organizuje, jest dużo papierkowej roboty(przygotowanie i zaprowadzenie dokumentacji, plany pracy itp) i nauczyciele mają zazwyczaj co robić także w weekendy. Do 20 września zazwyczaj zatwierdza się aneksy do organizacji i możliwe są zmiany w planie a to pociąga za sobę zmiany organizacji pracy szkoły. Co będę dużo pisała -wrzesień i czerwiec są najgorsze...no jeszcze styczeń/luty jest niezły ;) Dyrektorzy bądź ich zastępcy zazwyczaj faktycznie dyżurą w szkołach w wakacje, ale mają też urlopy...Poza tym nie oszukujmy się - jeżeli nawet dyrekcja zgodzi się na festyn to wyznaczą kogoś w szkole odpowiedzialnego za jego przebieg, a nauczyciele już wakacje zazwyczaj mają ;-).No i weźmy pod uwagę, że my też zaraz zaczniemy się rozjeżdżać na wakacje. Ja generalnie mogę ogarnąć plastyczne sprawy. Przyszło mi jeszcze do głowy: masa papierowa i odlewy gispowe (mogę zrobić takie do rzeźbienia lub rozejrzeć się za formami i wtedy dzieciaki mogą malować, gips mogę kupić)[/quote] Popieram Anię, wrzesień jest bardzo nieprzyjaznym miesiącem do organizowania takich akcji w szkole. Wszystko dopiero się normuje, jest zamieszanie, więc to byłoby tylko obciążeniem. Świetny pomysł ze scenariuszem imprezy - im bardziej konkretnie, tym lepiej.:p -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
tomcug replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Dianko, kto Cię pokocha? -
Fruzia, sparaliżowana kotka, nie żyje :-((((((((((((((
tomcug replied to Tweety's topic in Kotki już w nowych domach
Fruzinka, pokażemy Cię z rana.