[quote name='Zmysł']Żabcia zabrana. Jest w nowym miejscu- u mojej rodziny. Będzie jej tam dobrze, ale długo zostać nie może, bo domek zakocony i zapsiony, a dodatkowo mocno zapracowany. Zobligowałem się więc do codziennych odwiedzin i tego, że Żabcia będzie tam maksymalnie dwa tygodnie.[/quote]
Zmysł :Rose:. Teraz nie pozostaje nic innego, jak intensywnie domu szukać.