Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Strasznie sympatyczna mordeczka.
  2. Pokazujemy ślicznotę.
  3. Maluszki jak zwykle przezroczyste są.
  4. Biedny ten Kaskaderek bardzo.
  5. Czekamy, mam nadzieję, że sunia szybko odzyska pewność siebie.
  6. [quote name='Zmysł']A my będziemy o Funi przypominać[/quote] Nieustannie.
  7. Kasakderek nie cieszy się zainteresowaniem.
  8. Nadal szukamy tymczasu, piątek zbliża się nieubłaganie.
  9. Ten kociasty w pudełkach jest bomba!
  10. [quote name='Zmysł']Żabcia zabrana. Jest w nowym miejscu- u mojej rodziny. Będzie jej tam dobrze, ale długo zostać nie może, bo domek zakocony i zapsiony, a dodatkowo mocno zapracowany. Zobligowałem się więc do codziennych odwiedzin i tego, że Żabcia będzie tam maksymalnie dwa tygodnie.[/quote] Zmysł :Rose:. Teraz nie pozostaje nic innego, jak intensywnie domu szukać.
  11. Szczeniaczki pilnie szukają domów.
  12. Ale to śliczne suczydełko. :loveu:
  13. [quote name='Zmysł']Ja też nie lubię, jak ktoś mi przeszkadza w wydłubywaniu trawy:mad:[/quote] Masz coś wspólnego z Ryśkiem. :evil_lol: :cool3:
  14. Piękny pies, naprawdę piękny!
  15. No i co u Nelly słychać? Przyzwyczaja się pomału, czy nadal trzeba w krzaczkach szukać suni?
  16. Maluszki - chyba ktoś was zaczarował, bo jesteście nadal niewidoczne.
  17. Życzyma Wam samych jasnych dni. :Rose: Wiesz, Zosiu - ten Twój piecho ma rzeczywiście domieszkę krwi rysia. Na ostatnich zdjęciach widać to bardzo wyraźnie. :cool3:
  18. [quote name='EVA2406']Jaki on już duży :lol:[/quote] I jaki piękny, prawda?
  19. [quote name='Zmysł']możesz przesłać do mnie mailem - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ;)[/quote] Wysłałam, poszukaj w skrzynce :lol:.
  20. [quote name='Zmysł']Urósł i wyszlachetniał:multi:[/quote] A jak szlachetnie żebrze o jedzonko :evil_lol:. Ale to w następnej sesji zdjęciowej. Niech napięcie troszkę rośnie. :razz:
  21. [quote name='maggie1971']o matko jak on urósł:crazyeye:, i zrobił się taki goldenowaty:loveu:[/quote] Masz racje, też zauważyłam, że taki goldenek z niego się robi. I jaki pychol poważny :evil_lol:. Mam jeszcze dużo fotek, pomału powstawiam, na razie nie da rady.
  22. Na razie tyle, już nie chcą wchodzić. Myślę, że fajne foteczki i super psiak! :multi:
×
×
  • Create New...