Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. I ćwiczymy dalej, tak, żeby wózeczek nie był potrzebny.
  2. Dla Santy nie robić, hmmmmmmmmmmmmmm, coś podejrzewam, ale nie pytam. :lol:
  3. I jeszcze raz. Nie mogę pojąć, co z nimi nie tak. Wszystkie szczeniory wcześniej czy później znajdują domy a tu jakby kto zaczarował. :shake:
  4. [quote name='Zmysł']Wydaje mi się, że Muszka się zastanawia: "jak ją chwycić?"[/quote] Taaaaa, Muszka to pies myśliwski :evil_lol: :razz:.
  5. To poskaczemy jeszcze troszkę.
  6. Maluchy jeszcze raz do góry!
  7. Co za wspaniałe wieści. :loveu:
  8. [quote name='Zmysł']wydaje mi się, że mają. Tomcug robiła.[/quote] Robiłam na różnych stronach, ale allegro nie :oops: (allegro maja te trzy szczeniaczki, o które nikt nie pyta - Fari, Frascati i chłopiec, nie pamiętam imienia). Dzisiaj już nie dam rady, jutro będzie Allegro.
  9. Musze znaleźć jeden dzień i poogłaszam Pluto na wszystkich portalach, na których jest Funia (22 strony).
  10. A ja ciągle myślę, co dzieje się z Alpiną. Tak długo nie ma Jej na forum, brakuje mi bardzo Jej obecności. Ma nadzieję, że to nie jakieś negatywne jakby to powiedzieć...............................
  11. Ja też zaglądam do Żabci. Bo o takiej dziewczynce nie można zapominać.
  12. Nelli tak po cichutku też marzy o własnym domku i Człowieku.
  13. No nie! Ale szczęście! :loveu: :multi:
  14. [quote name='Zmysł']Skacze, skacze i nic.[/quote] Tys prowda :-(.
  15. Zmysł, Ty wypoczywasz, czy zabierają Cię na zsyłkę. :evil_lol: Odpoczniesz od wścibskich, kłótliwych i wszędobylskich ciotek, więc nie martw się. ;)
  16. Zostały trzy śliczne suczki. Komu, komu? :lol:
  17. Bo to bardzo dzielna suczynka. :loveu:
  18. Maluszki ciągle mają nadzieję na własny domek.
  19. O, mam nadzieję, że wszystko jakoś bezkonfliktowo się ułoży. Tak byłoby najlepiej. :p
  20. Ja zamilkłam? Gdzie tam! :evil_lol: Tylko jakoś umknął mi ten watek. Będę wolna na początku sierpnia do 18 włącznie, jak mnie diabli nie wezmą do tej pory.:diabloti:
  21. [quote name='Yorija']Ale ona jest piękna :-):loveu:[/quote] Dlatego zawędrowała na Metamorfozy. ;)
×
×
  • Create New...