[quote name='Zmysł']wydaje mi się, że mają. Tomcug robiła.[/quote]
Robiłam na różnych stronach, ale allegro nie :oops: (allegro maja te trzy szczeniaczki, o które nikt nie pyta - Fari, Frascati i chłopiec, nie pamiętam imienia). Dzisiaj już nie dam rady, jutro będzie Allegro.