[quote name='Zmysł']Poczekaj!
Santa pojechała do domku:multi:, zaopiekują się nią młodzi(stosunkowo) ludzie. bardzo sympatyczni i myślę, że będzie dobrze. Tym bardziej, że blisko, bo na warszwaskim Mokotowie.[/quote]
O mateńko, jaki to szczęśliwy wątek! Byle do końca tak szło! :multi: :multi: :multi: