Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='EVA2406']Ale ja się boję, że właściciele zaniedbają sunię i szybko się jej pozbędą, bo piwko będzie ważniejsze od rehabilitacji i zajmowania się sunią.[/quote] Może masz rację. :-(
  2. [quote name='EVA2406']Dobra, dobra , wróci z nowymi siłami, nie wypominając, po kolejnym już urlopie, niech działa :evil_lol: ;). A teraz niech jeszcze sobie poodpoczywa :lol:[/quote] Teraz to Ty będziesz urlopować, nie? :lol:
  3. [quote name='EVA2406']...........bo na swojej drodze spotkała ...................:angel: w ludzkiej skórze..........[/quote] Prawda...................
  4. Maluchy takie samotne - nikt ich nie chce zabrać do własnego domku. :shake:
  5. Nelli słuchaj Kasi, bo to wspaniała Osoba.
  6. Bardzo Ci współczuję, w życiu tak bywa, że czasami nie ma gdzie palca włożyć. Może w czasie urlopu troszkę odetchniesz? A Misio dobrze wie, że pamiętasz o nim. :lol:
  7. [quote name='Argat']Ja tak po cichu do Misia zaglądam i cały czas za niego trzymam kciuki.[/quote] Bardzo sięe cieszę, że jesteś. :loveu:
  8. Ojoj, nielekko. Ciężko mi coś doradzić, ale może wypowiedzą się osoby, które troszkę są zorientowane.
  9. Nelli - wyszłaś już ze swojego ukrycia?
  10. Nikt cię nie odwiedza. Ewa też gdzieś wyjechała chyba.
  11. Ojoj, pomocy w tym podnoszeniu, bo ciężkawo troszkę.
  12. Dobrze, że właściciele interesują się małą. Strasznie ją polubiłam.
  13. [quote name='wisela1']Nic z tego. Jestem BAAAARDZO zazdrosna o naszego wecika. Wet jest antychusteczkowy. A gdzie kupić to molestujcie Wiedźmę[/quote] Ale Ty Ela zazdrośnica jesteś, no :shake:.
  14. [quote name='anouk92']Tomcug rozumiem że w niedziele zrobisz małym allegro tak żeby Zmysł od poniedziałku nie nadążał z odbieraniem telefonu:evil_lol:[/quote] Oczywiście - obiecałam i zrobię. A na razie niech biedak odpoczywa, bo nie wie, co Go czeka. :lol: :evil_lol:
  15. [quote name='wisela1']Wymianę priva z moim ulubionym wetem w temacie CHUSTECZKI DO ŻEBÓW, masz na priva[/quote] Elu, a czy ja mogłabym też zakupić takie chusteczki?
  16. Piękna pogoda, znowu będziesz skubał trawkę.
  17. Maluszki - nikt do was nie zagląda.
  18. Żabunia też szuka wspaniałego domu.
  19. Funiu, trzymaj się dzielna sunieczko.
  20. Maluszki szukają i szukają tych domków.
×
×
  • Create New...