[quote name='EVA2406']Dobrze by było, żeby domek się znalazł, ale ja cały czas mam nadzieję, że Grubolek pokocha Żabcię i jak to w bajkach bywa, bedą żyli długo i szczęśliwie.[/quote]
No ja też mam taka nadzieję, ale życie to nie bajka i czasami bywa okrutne.