:multi: :multi: :multi: Żabcia zasłużyła właśnie na taki domek. I na pewno dogadają sie z grubolkiem. Potrzeba czasu i cierpliwości. Ogromnie się cieszę.:loveu: :loveu: :loveu:
[IMG]http://images33.fotosik.pl/324/0c9e3abd383c0814.jpg[/IMG]
[IMG]http://images26.fotosik.pl/251/ad143718a636252a.jpg[/IMG]
Oto zdjęcia Funieczki. Jest śliczna i taka rezolutna. :loveu: