Zmysł, zerknij na pierwszą i drugą stronę wątku - czy dobrze rozumiem, że jest jedna ruda sunie i jedna czarna oraz dwa czarne samczyki? Post 4,5 i 10 to ta sama ruda sunia? Druga to post nr 3? A psiaki to post 2, 6? Chodzi mi o zdjęcia, gdzie są pojedynczo. A na zbiorówce to chłopaczek w środku i dziewczynki po bokach, mam rację? No ciekawa jestem, co Ty z tego zrozumiesz. :evil_lol: :diabloti: Pytam, bo tak sobie pomyślałam, że lepiej dokładnie wiedzieć i podawać informacje jasne i rzeczowe. Poogłaszam je na wielu portalach. Za tekścik bardzo dziękuję.