Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Na razie trzymam kciuki za Lulkę.
  2. Biedne psinki proszą o dom. Zmysł, gdybyś miał chwilkę i był u psiaków , porobił parę nowych fotek, bo na pewno bardzo się zmieniły to poogłaszałbym na nowo. Tak nie może być, zaczynam się buntować na los tych bid. Wprawdzie te ogłoszenia za wiele nie dają, ale może za którymś razem. Jeszcze raz podkreślam - jeśli będziesz miał czas i nie naciskam, Boże broń. Wiem, jak jest.
  3. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy.
  4. A moje psiaki lubią, jak cała rodzinka z nimi idzie. Monti jest mniej wybredny, patrzy tylko, czy ja się wybieram - jeśli tak, to w porządku. Reszta nie musi iść. :diabloti: Za to Katia biega po domu od jednego do drugiego i "zagania" wszystkich razem, po czym biegnie do drzwi i pokazuje co mamy robić. Tak jest codziennie i powiem szczerze uwielbiam te jej pasterskia zapędy. :lol: Elu - takie potłuczenia nie przechodzą szybko, trochę potrwa. :-(
  5. Przyłączę się - będę przelewać 10 zł miesięcznie - tyle deklaruję, ale jeśli będę mogła więcej to będę więcej przelewać. Przed chwilą poszło 20 zł.
  6. [quote name='Zmysł']mogę dać dwie piłki do koszykówki na jakieś lepsze nagrody. kupione po ok.250 zł za sztukę, ze dwa razy używane, czyli praktycznie nowe. trzeba trochę podpompować i będzie dobrze[/quote] Ale świetne nagrody :multi:.
  7. [quote name='Zmysł']tak, ma się rozstrzygnąć w następnym tygodniu[/quote] Byłoby fajnie - Pluto, Lulka. Ale nie zapeszam.
  8. [quote name='SZPiLKA23']Nom wiem cos o tym tez tak mam, zamiast dac mi wolne bo wiedza ile mam psich spraw to kaza pracowac :mad::shake:[/quote] Mnie to w domu zagonili - mam remoncik, świetna sprawa, ale jak jest już po wszystkim :angryy:.
  9. [quote name='Gosiapk']Jemu tam dobrze, nie wiem czy jest sens szukać domu.[/quote] A ja wiem - zawsze swój domek to jest to. Niechby zobaczył, co to znaczy być kochanym, potrzebnym stworzeniem.
  10. Zaraz ślinka mi pociekła i zrobiłam sobie pyszną kawkę - świetna pora na raczenia się kawką. :razz:
  11. [quote name='Zmysł']eh, w moim wieku:shake:[/quote] :grin: :turn-l: :roflt: Jutro spróbuję zacząć wystawiać maluchy, dzisiaj jeszcze mnie zagonili do roboty :angryy:.
  12. Anielico Kochana, ja mam bardzo słabe łącze (radiówka i to taka badziewna) i filmików nie mogę wysyłać, ale jak nie będzie miał Ci kto tego zrobić to podrzuć na maila i wstawię jutro od koleżanki. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A swoją drogą - Leoś zaskakuje cały czas. :multi: Świetny psiak. :loveu:
  13. Lepiej być nie mogło:multi: :loveu:! Po cichu miałam nadzieję, że Pluto będzie miał szczęście. A Pani Teresie będzie bardzo ciężko się z nim rozstać, na pewno się przyzwyczaiła.
  14. [quote name='Zmysł']Bezdomna młodzież[/quote] Jakie to smutne, przecież psiaki są świetne. :-(
  15. Funiu, wprawdzie przywitałam się z Tobą, ale nie na tym wątku. :oops: Oj, źle ze mną, źle. :angryy:
  16. Mówiłam, że ze mną już coś nie tak. :mad: :diabloti:
  17. Zmysł, zerknij na pierwszą i drugą stronę wątku - czy dobrze rozumiem, że jest jedna ruda sunie i jedna czarna oraz dwa czarne samczyki? Post 4,5 i 10 to ta sama ruda sunia? Druga to post nr 3? A psiaki to post 2, 6? Chodzi mi o zdjęcia, gdzie są pojedynczo. A na zbiorówce to chłopaczek w środku i dziewczynki po bokach, mam rację? No ciekawa jestem, co Ty z tego zrozumiesz. :evil_lol: :diabloti: Pytam, bo tak sobie pomyślałam, że lepiej dokładnie wiedzieć i podawać informacje jasne i rzeczowe. Poogłaszam je na wielu portalach. Za tekścik bardzo dziękuję.
  18. Bardzo jestem ciekawa, jak wypadł potencjalny domek dla Plucika.
  19. Nelciu - dzisiaj też słoneczko pięknie świeci.
  20. Bardzo samotne. Kilku psiakom się udało a tych dziewczynek nikt nie chce.
×
×
  • Create New...