Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Ale wychodzi na to, że zawiedziona nadzieja.
  2. A tymczasem przypominamy o Funieczce.
  3. Dużo zwierzaków bez swojego Pana. Proszą o dom.
  4. [quote name='Zmysł']To jak tak mówicie, to chyba zadzwonię w poniedziałek. Eh, jak to łatwo urobić faceta;)[/quote] Taktyka, Zmyśle, taktyka...:lol: :evil_lol:
  5. Nawet nie wiem, co napisać :-(. Bo doradzić nic mądrego na pewno nie doradzę.... Elu, bardzo współczuję....
  6. Nie było mnie kilka dni i takie niedobre wieści. :shake: Edytko, myślami jestem z Twoją gromadką, trzymam mocno kciuki za naszego Bartusia - literata.
  7. Na Allegro ktoś Lulkę wrzucił do obserwowanych. Może to ta sama osoba? Ale jeśli się nie odezwała, to już nieważne. :-(
  8. Ryśku, ciotka cię zaniedbuje. :shake:
  9. Widzę, że są możliwości leczenia Funi. :lol:
  10. No właśnie. Na Allegro są namiętnie obserwowane, ale nawet już uwagi na to nie zwracam. Bo na tym się kończy. :-(
  11. Ja porobię, pomału kończę pilną "robotę" i będę miała więcej czasu. ;)
  12. [quote name='Zmysł']Jakoś się nie zebrałem w sobie. może w poniedziałek zadzwonię[/quote] No to czekamy.... i nie poganiamy, bo znamy przyczynę Twego niezdecydowania. :shake:
  13. Ciotka zaniedbała Nellusię - witaj, sunieczko. :lol:
  14. Witam wszystkich po krótkiej nieobecności :lol:. No nie, dwa dni mnie nie było i już taka nagroda przeleciała mi koło nosa. :mad: U nas dzisiaj podobna pogoda, a że Kraków niedaleko to zagadka nietrudna. :eviltong:
  15. Rysiu - witaj w piękny, słoneczny poranek.
  16. [quote name='Zmysł']Przy okazji rozmowy o Plucie p.Teresa zrelacjonowała mi krótko sprawę Boryska. Domek kontaktuje się często i bardzo chwali psiaka. Obecnie wyjechali gdzieś z nim na wakacje. Mam obiecane zdjęcia[/quote] Bardzo dobre wieści. :loveu:
  17. Maluszki - nikogo nie rusza to nasze podnoszenie. :shake:
  18. [quote name='Zmysł']Tym razem stringi na rzecz Kociego Świata. Bardzo piękne, a wiem, co mówię. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117515[/URL][/quote] Nono, Zmysł jest znawcą damskiej bielizny. :cool3: :diabloti:
  19. Sunieczki szukają wspaniałych domków. :lol:
  20. No Zmysł - nie wykręcisz się, niestety. :razz:
  21. [quote name='EVA2406']A czy nie prościej i taniej ( paliwo) byłoby wziąć 4 sierpnia psa do samochodu i jak domek okaże się ok to można już zostawić Plutusia?[/quote] Też dobry pomysł, ale może Zmysł ma inną teorię. ;)
  22. Bardzo dziękujemy za relację i wspaniałe zdjęcia. :loveu: Ines - dla Ciebie i TZ-a :Rose:.
  23. Reksiku - daj odetchnąć troszkę...
×
×
  • Create New...