-
Posts
15537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tomcug
-
Funiu, pokaż się wszystkim.
-
I z rana też trzymamy.
-
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Pieski na pierwszą. -
Szperamy, zbieramy, wysyłamy!
-
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
To wiadomo, ale warto trochę wyrwać się z domu, choćby na kilka dni. Człowiek naprawdę odżywa i wracają siły do zmagania się z szarzyzną codzienności. :lol: Jakbyś bliżej mieszkała to zabrałabym do siebie te Twoje futerka, byłoby wesoło. ;) -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
[quote name='wisela1'] Właśnie mi mordunie położył na kolanie ;) A teraz już z drugiej strony "podpięła" się Bunia :lol: To jest wyjątkowo radosne suczydełko :diabloti: Staś i kotunie dosypiają ...[/quote] I właśnie la takich chwil warto żyć, prawda Elu? :multi: :loveu: Dbaj o siebie a okna nie uciekną. Ja po remoncie zagoniłam syna - nastolatka i wiecie co? Umył i to porządnie, nie mogłam się nachwalić a on rósł, rósł... -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']A mamy jakąś wolną chwilę na kawkę?[/quote] Ewo, a Ty nie wypoczywasz gdzieś daleko od domu? :cool3: -
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Super, że Plutek trafi do dobrego domku, bo to fajny psiak tylko bez odpowiedniego opiekuna zrobil się z niego straszny " latawiec" ;). Jak będzie już w swoim domku skończy się latanie po ulicach. Teraz jeszcze coś dla Miśki trzeba znaleźć, bo to też bardzo sympatyczna sunia i należy jej się wreszcie porządny domek.[/quote] Ale ja się nie dziwię, że tak się dzieje. Nasi sąsiedzi przygarnęli młodego jamniorka. To wulkan energii! Kopał w ogródku - kara! Wynosił kapcie - kara! Spacerów zero, zabawek też. W końcu wpadli na pomysł i zostawiają otwartą furtkę. Efekt - pies włóczy się po całych dniach i wraca tylko pojeść sobie i pospać. :shake: Taki łaziorek się zrobił - ostatnio ktoś mu przyłożył, bo miał ranę na głowie. Nie wróżę nic dobrego. :-( -
Dzisiaj nie chciały mi zdjęcia wchodzić, wystawiałam psiaki pojedynczo i to trochę schodzi. Ale udało się: [URL]http://warszawa.olx.pl/zwierzeta-cat-312[/URL] [URL]http://www.psy.pl/adopcje/[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/latestads.php[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?buyOrSell=2&searchWords=&category=18®ion=7&do=Szukaj[/URL] [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?module=0&rodzaj=3&kategoria=1&woj=7[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/1442_pozostale.html?cid=1442&pid=5&operation=0&view=0[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/kategoria/mieszance.html?r=8[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/warszawa/Spolecznosc-zwierzaki.html[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,71293,3096513,0,Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL] [URL]http://www.populada.pl/lista,kategoria,65[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/index.php[/URL] [URL]http://ogloszenia4you.pl/ogloszenia-zwierzeta-natura.php[/URL] Jutro jedziemy dalej z ogłoszonkami! :lol: Dzisiaj dorzuciłam: [URL]http://www.szybko-sprzedam.pl/index.php?module=ogloszenia®ion=7&kategoria=9[/URL] [URL]http://www.zoonet.pl/Oferty/[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/61_Warszawa/[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?w=6[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/f-Spo-eczno-zwierzaki-W0QQCatIdZ9034[/URL] [URL]http://naszezwierzaki.info/list/26[/URL] To na razie chyba byłoby na tyle. :p
-
Porzucony w lesie, dobroduszny psiaczek-MA DOMEK
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Wieści bardzo dobre, zdjęcióf niet. :mad: :cool1: -
Psiaki znalezione w lesie błagają o pomoc-Warszawa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']Jasne, postaram się. ale dostęp do tych akurat mam trochę utrudniony[/quote] To właśnie dlatego mówię, że jeśli będziesz mógł, bo wiem, że to nie takie proste. I nie stresuj się czasem moim marudzeniem. :lol: -
Tak jest - szperamy i zbieramy!
-
Ja trzymam za obie.
-
Funiu, kiedy staniesz na własnych nóżkach?
-
Dom Pełen Miłości-Misia bez domku, doszły psiaki z Krężla-ok.Warszawy
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Super wieści, ale ogłoszenia pozdejmuję jak już Pluto będzie w domu. Tak na wszelki wypadek. :cool3: -
Szorstek w domu, Nelli pod opieką KŚ,prosi o DS i wsparcie finansowe
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Nelli, dobrej nocy. -
Rysiu Psie Serce - wszystkie Ryśki to fajne chłopaki!
tomcug replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
Rysiu, śpij dobrze, jutro nowy dzień i wiele wyzwań przed tobą. :lol: -
Faworek już za tęczowym mostem. Są następcy w potrzebie....
tomcug replied to wisela1's topic in Już w nowym domu
Tak jest, Twoje zdrowie najważniejsze. -
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
[quote name='Zmysł']no wlaśnie, chciałem się trochę zdziwić ta porą:crazyeye:[/quote] I miałeś całkowitą rację. ;) -
No to zabieram się za ogłoszenia. Gdzie się da to wystawiam pojedynczo, łatwiej potem ogarnąć to wszystko. Jak psiak znajduje dom, to ogłoszenie się likwiduje i wszystko jasne. Roboczo nadałam im imiona, mało odkrywcze, ale nie jestem pomysłowa a to ułatwi sprawę: Ruda sunia to Ruda (cóż za fantazja :cool3:) czarna - Miłka piesek z czerwoną obrożą - Aron Piesek z czarną obrożą - Maksio Myślę, że nie ma to wielkiego znaczenia, jak znajdą domki to właściciele będą mieli pole do popisu. Byleby te domki się pojawiły.
-
Misio,porzucony i ranny - ma domek, ale pamiętajmy o nim- W-wa
tomcug replied to Zmysł's topic in Już w nowym domu
Po tej kawce to całą noc nie spałam. I jeszcze ząb mnie choler*** boli a mój dentysta na urlopie. :-( -
Funiu - dzień dobry.