[quote name='EVA2406']Moniu, masz rację, tylko kto ma się tym zainteresować skoro do tej suczki nie chodzą wolontariusze, a klinika mówi, że leczy psa za darmo.
Ja też wiem, bo rozmawiałam z moją wetką, że takie leki powinny być podane, tylko jak to w tej sytuacji to załatwić.[/quote]
Patowa sytuacja. :shake: