Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Mam nadzieje,że trafią na odpowiednich ludzi.
  2. [quote name='Zmysł']to tylko tak wygląda. jak pisałem byłem strasznie podniecony:multi:[/quote] No ja myślę :cool3:.
  3. Pewnie, inaczej nie miałoby to wszystko żadnego sensu.
  4. Rysiu, u ciebie jak zwykle, ale ciotka chociaż cię odwiedzi przed snem.
  5. Ja też jestem bardzo ciekawa. I w tym wypadku optymistycznie patrzę na świat. :p
  6. Nelli, Ziutka pewnie przed północą wybierze się z tobą na spacerek, ale ja mówię dobrej nocy. :lol:
  7. Gdybyś napisała, że jest u Ciebie na tymczasie to mogłabyś wystawiać bazarki. Paranoja.
  8. No ja mam nadzieję, że nie podzielą losu maluchów z lasu. :cool1:
  9. Chodziło mi o ten wątek szczeniakowy, ale to chyba nie są psy od Ciebie, tylko na prywatnej posesji. Proszę więc o numer telefonu, bądź mail. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=117373.
  10. Powiem Ci, że też tak myślałam, dlatego miałam wątpliwości. Jeśli masz jeszcze jakieś ważne informacje dotyczące psiaków to dodaj, albo na pw - ja z tego coś złożę i zacznę jutro ogłaszać. I kontakt telefoniczny taki jak do czwórki maluchów ostatnio ogłaszanych, czy mi się to wszystko kiełabasi? Jeśli inny to podaj proszę.
  11. Jutro rano poogłaszam wszędzie tam, gdzie szczeniaczki ostatnio. Tylko proszę o radę - umieszczać ich historię, czy suche fakty - no nie wiem za bardzo. Pójdzie to na całą Polskę, nie zrobi się facetowi krzywdy? Z drugiej strony to kto będzie wiedział o kogo chodzi. Ale proszę o wypowiedzi, żebym czasem niedźwiedziej przysługi nie zrobiła. :cool1:
  12. Już sie boję, ale deklaruję pomoc w ogłoszeniach na przykład.
  13. Nawet nie zapytam, czy u lekarza byłaś, bo chyba znam odpowiedź :mad:.
  14. I w takich momentach wychodzi "bezsens" całej tej sytuacji i nowego regulaminu. I co teraz ma zrobić Joaaa? Wózek, rehabilitacja...:-(
  15. No niestety - i nikt się nimi nie interesuje.
  16. Tak łatwo to chyba nie będzie. :shake:
  17. Fruzinko, ciotka przyszła przywitać się z tobą. :p
  18. Nelli, witaj w niedzielny poranek. :p
  19. Powiem szczerze, że jeszcze na dobre nie dotarło do mnie, że wszystkie psiaki z tego wątku mają domki. Hurra. :multi:
  20. Malagos, poopowiadaj jeszcze troszkę o bociankach. To jest naprawdę bardzo ciekawe. :lol:
×
×
  • Create New...