Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Dzień dobry wszystkim.
  2. A ja tępota życzeń nie złożyłam: Łacinko - obyś jeszcze wiele, wiele szczęśliwych latek spędziła u Wiedźmy. :BIG: :new-bday: :tort: :BIG:
  3. [quote name='Zmysł']tak, a to jest taki kierownik pracujący. lubi nosić w zębach kamienie, belki, taczkę To bardzo cenny kierownik - rzadkość w naszych czasach. :diabloti:
  4. [quote name='Wiedźma']PS. U nas dziś bal: czwarta rocznica zalęgnięcia się Łaciny u mnie :)[/quote] No to bawcie się dobrze! :loveu: :multi: U nie też bal, jutro przechodzimy do malowania pokoi, więc trzeba zaraz brać się za przenoszenie "gratów" :angryy: :angryy: :angryy: pewnie nie będę mogła korzystać z kompa. Do Tupadło zgłoszę się już po remonciku, nie chcę robić zamieszania, bo nie wiem, ile dni nie będę mogła korzystać z sieci. A za zainteresowanie bardzo dziękuję. :loveu:
  5. Poczekamy, na pewno bedą wieści. :lol:
  6. [quote name='Zmysł']Dzięki Evie rozesłałem kolejne prośby. Czekamy na tą Mławę:angryy:[/quote] I co? Jest jakiś oddźwięk?
  7. [quote name='Zmysł']To jest ich hobby. Wszystkie prace nadzoruje Rambo [/quote] Kierownik zawsze jest potrzebny. :evil_lol:
  8. Sunie też chcą mieć swój domek.
  9. Oj, Nelli - to już zostaniesz taką dzikuską? :shake:
  10. tomcug

    Metamorfozy

    Mnie też. Jak te zwierzaki są od nas zależne, jak bardzo potrzebują miłości i zawsze oddają całe swe serce człowiekowi.
  11. Jak to nie przychodzę. :lol: Jestem - tylko teraz takie upalne dni, więc jak rano wyjdziemy na spacerek to łazimy, póki sił starczy, po potem dopiero wieczorem można futra przegonić. Katia to collie, więc temperatura naprawdę daje jej się we znaki - meczy się bardzo bidula. :shake: Tak więc jesteśmy i witamy. :bye:
  12. I teraz mówisz jak należy. Czasami trzeba użyć twardych argumentów na uparte kobitki. ;)
  13. [quote name='wisela1']Udało Ci się z tą sepią.... To chyba wszechogarniajacy brud:oops: U mnie brązów niet.... Jestem bardzo monochromatyczna - srebrno - popielato - zielono.... i ciut bieli :cool1:[/quote] A tam, gadasz...:cool1: Ja widzę sepię i koniec. Ze mną dyskusji niet :evil_lol: :mad:.
  14. Zmysł, jak już troszkę się ogarniesz i znajdziesz chwilę to poproszę jakieś opisy, imiona itp. Porobię ogłoszenia, tak jak, obiecałam. Oczywiście, tak jak napisałam - jak troszkę czasu znajdziesz, nie poganiam, bo wiem, jak to wszystko wygląda. Doba za krótka. :evil_lol:
  15. Jejku, chyba jednak na tym wątku jest taki piesio podobny do pekińczyka. Czy on też do adopcji? I mama maluchów też? Myślałam, że tylko szczeniaki domu szukają. Gubię się w tym wszystkim - mało podzielna uwaga i brak logiki w myśleniu, ale to przemęczenie chyba. :angryy:
  16. [quote name='Ines_Chorzów']U Fruzi dobrze, koopki robi sama, bez naszej pomocy, więc jest ok. Jak znajdę trochę czasu, to wkleję trochę zdjęć. Zobaczycie, jaka ona szczęśliwa :D[/quote] My też jesteśmy szczęśliwi po takiej relacji. :multi: I czekamy na foteczki.
  17. Niedługo chyba sterylka, mam nadzieję, że Nelli da się złapać.
  18. Maluszki, nie spadamy. :shake:
  19. :mad:Znowu wątki pomyliłam.
  20. [quote name='Mośka']z nim... Cioteczka coś mało spostrzegawcza ;)[/quote] Chodziło chyba o sformułowanie "z tą psiną", nie sunią. :lol:
  21. Wiesz, Elu - tak obserwuję tę Twoją gromadkę na zdjęciach i muszę powiedzieć, że wszystkie zwierzaki są bardzo fotogeniczne. I ta kolorystyka - jakby w sepii :p. Po prostu bomba...
  22. [quote name='Zmysł']poczekajmy...[/quote] No dobrze, ja tam wolałabym już nie wystawiać. Chciałabym przeczytać, że Państwo go zabrali i dali wspaniały domek. :p
×
×
  • Create New...