Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Ano właśnie. To już nie maluchy, lecz młodzież.
  2. No to decyzja nadal do podjęcia.
  3. [quote name='wisela1']Nie mam co pisać.... Dzieci znowu z ojcem były na spacerku... A.....byłabym zapomniała. Czotek wystartował do Bunieczki. Staś rozpazkudził ropucha na maxa... Uroiło sobie kocisko że rządzi. Wczoraj chciałam położyc sie w ciągu dnia. Czotek oczywiście wyciągnęty zajmuje 2/3 kanapy. Posunęłam cielsko i usiadłam. A on podrzucił doopsko i już był obok mnie. Nie ustąpiłam to zaczął na mnie pyskować. Potem chciał mnie bić... No to dostał na kanapę szlaban.[/quote] No widzisz, Elu - trochę dyscypliny nie zaszkodzi. Niech towarzystwo wie, kto w domu ma prawo decydować...:evil_lol:
  4. Obawiam się, że Zmysł ma już dość tej naszej "słodyczy" :razz:.
  5. No ja też czekam niecierpliwie na rozwój wydarzeń. I mam nadzieje, że pozytywny dla wszystkich i Pluto nie będzie już bezdomny.
  6. tomcug

    Metamorfozy

    Amiśka, nie denerwuj się. ;) Ja odebrałam wypowiedź Wola (Woli - nie wiem, czy się odmienia) jako żart. A w ogóle to zbyt piękny wątek, aby i tu dotarły niesnaski. Podziwiajmy i cieszmy się szczęściem zwierzaków i ich właścicieli. :multi: :loveu:
  7. To i ja poszperam. ;)
  8. [quote name='wisela1']Ciężko będzie, bo ja jestem tak skonstruowana że zamartwiam się sama całym światem....[/quote] To pozwól, że my troszkę pomożemy Ci w tym zamartwianiu. Ja naprawdę potrafię wczuć się w Twoją sytuację i domyślam się, co przeżywasz. Chciałabym, aby to chociaż odrobinę dodało Ci otuchy, bo na radę niestety nie możesz liczyć. Ale sercem jestem z Tobą. :calus:
  9. tomcug

    Metamorfozy

    No co Ty, Malagos? Dziewczyny żartują. A ja pamiętam dokładnie, kiedy przyszedł do Ciebcie Borysek. Na wątku babuni Majeczki było o tym. A to, że Borys teraz właśnie tak wygląda to Twoja ogromna zasługa. :lol: :loveu:
  10. Pięknie to podsumowałaś, Ewo. :lol: :multi:
  11. Szczeniaki miały ogromnego pecha już na starcie i tak to się ciągnie. Czas najwyższy na odmianę.
  12. Wczoraj skończyły się aukcje dziewczynkom, wystawiłam ponownie . Znowu tli się nadzieja, że ktoś zauważy :cool1:.
  13. Twoja Babunia miała rację - ten, kto ma miękkie serce to zawsze dostaje w du**. A Ty nie pisz, że nie jesteś przyzwyczajona do tego, że ktoś martwi się o Ciebie. Najwyższy czas sie przyzwyczajać. :lol: Oj, Rexik - mógłbyś przestać już tak Pańcię przyprawiać o palpitację serca. Strasznie ciężka sytuacja. :-(
  14. Szukaj, szukaj :lol:.
  15. Oj, Fruziu, pomimo wielu nieszczęść jakie cię spotkało to miałaś w życiu farta - masz wspaniałych Opiekunów. :multi:
  16. [quote name='EVA2406']Te biedy zawsze na początku są takie potulne, a później jak poczują się już domownikami, to pokazuja ząbki lub pazurki i bronią swego domku . Chcą pokazać, że są bardzo potrzebne.[/quote] Pewnie w ten sposób okazują oddanie, wdzięczność i nadzieję, że już nigdy nie zostaną porzucone - bo przecież są niezastąpione. ;) :p
  17. Funiu, witaj w piękny, słoneczny poranek.
  18. Edytko kochana - nie bardzo wiem, co napisać, ale chcę, byś pamiętała, że myślimy o Tobie.
  19. Rysieńku - słońce smaży a ty się wygrzewasz pewnie.
  20. [quote name='Zmysł']Wczoraj na krótko odwiedziłem Żabcię(Sunię). Już się bardzo zadomowiła. Tak bardzo, że gryzie wszystkich obcych(ostatnio montera).:cool3:[/quote] Żabcia nie wyglądała na taką groźną :lol:. Myślałam, że to taki spolegliwy psiak. No, ale w końcu broniła swojego terytorium, nie? :razz:
  21. [quote name='Zmysł']Wczoraj rozmawialem z p.Joanną. Te psiaki są wyjątkowo pechowe, nawet jednego głupkowatego telefonu nie było w ich sprawie[/quote] No właśnie, tak, jakby nie istniały.
  22. A ja nie mam żadnego tekstu. Wrzuć i mnie, w wolnych chwilach zrobię ogłoszenia na tych portalach, co Misia i Pluto.
  23. Podrzucimy, podrzucimy. Sezon wakacyjny nie sprzyja ani psiakom, ani bazarkom chyba.
×
×
  • Create New...