[quote name='wisela1']Ciężko będzie, bo ja jestem tak skonstruowana że zamartwiam się sama całym światem....[/quote]
To pozwól, że my troszkę pomożemy Ci w tym zamartwianiu. Ja naprawdę potrafię wczuć się w Twoją sytuację i domyślam się, co przeżywasz. Chciałabym, aby to chociaż odrobinę dodało Ci otuchy, bo na radę niestety nie możesz liczyć. Ale sercem jestem z Tobą. :calus: