Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Chyba nie spodobała się nikomu sunia. :shake:
  2. Trochę. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  3. Jakie cudowne wieści. Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu:.
  4. [quote name='zofia&sasza']A ja WIEM, że znajdzie - na pewno![/quote] No to ja trzymam Cię za słowo. ;)
  5. Oj, Bruno tak mi ciężko, gdy pomyśle o twoim losie. :-(
  6. No Edytko, mnie tez się zdaje, że masz super psy. Bardzo dbają o linię.............Pańci oczywiście. :diabloti:
  7. Sunia czuje się lepiej, to dobrze. :p
  8. Funiu, wirtualny spacerek, nic innego nie pozostaje.
  9. Franio niezauważony nadal. :shake:
  10. Tak, tak, spacerek nie zaszkodzi. :lol:
  11. Biedny Tango. :shake:
  12. No to z górki. :multi::multi::multi: Ja nie piorę tak często posłania. Ale za to pościel bardzo często. :diabloti: :evil_lol:
  13. Podmieniłam Pieski, jeśli jakieś reklamacje są to proszę zgłaszać. [url=http://www.allegro.pl/item484106956_kiedy_tracisz_kogos_kogo_bardzo_kochasz.html]KIEDY TRACISZ KOGOŚ, KOGO BARDZO KOCHASZ..... (484106956) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  14. Biedny dziadzio :-(. Moze się bał, że znowu zostanie porzucony?
  15. Elu, trzymaj kciuki, właśnie egzaminator sprawdza nasze testy. :mad:
  16. Za zielona kanapę walę się w piersi - mea culpa, mea culpa - ale już naprawiłam swój błąd. :evil_lol: Dziewczyny, jeśli Tobi naprawdę i na 100% ma dom to można podmienić wszystkie dane na Allegro i "wkręcić" tam innego psiaka. Warto, bo to wyróżnione, "wyżółcone" i pogrubione Allegro, więc szkoda, żeby się zmarnowała kasa. Ale tylko wtedy, gdy Tobi rzeczywiście już nie potrzebuje ogłoszeń. Jeśli podejmiecie decyzję o podmianie to podrzućcie mi dane i zdjęcia i dam innego psa - może jego towarzysza niedoli? [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  17. Mam nadzieję,że już będzie lepiej z sunią.
  18. Bruno już nie ma czasu. Nie wyobrażam sobie, co się stanie, gdy trafi do schroniska.
  19. Misia, Sprajt i inne zwierzaki ciągle czekają.
  20. Ratanku, nikt nie zauważył ciebie.
  21. Więc śledzę rozwój wypadków coś tam burcząc sobie pod nosem. :eviltong:
×
×
  • Create New...