Wiesz Leno, ta kobieta brzmi bardzo mądrze, szczerze i dojrzale. Nie ma łatwego życia i Aron dla Niej chyba wiele by znaczył. Ja bym się zastanowiła poważnie.
[quote name='Bazyliah']Wszyscy goście i wszystkie osoby spotykane na spacerach zachwycają się Zulą. Tylko domku wciąż nie ma :([/quote]
Bo ona jest cudowna. A czy sunia jest ogłoszona na różnych stronkach? Ja robię ogłoszenia, w razie czego służę pomocą. :p
[quote name='koci-świat']Nic nie piszę, bo po prostu nie ma żadnych zmian...
Nie robimy żadnych postępów. Daje się pogilgać pod szyjką jak się idzie z michą i tyle :shake:
Jest jeden pozytywny objaw-gdy stoi się za furtką to WCALE już nie ucieka i się nie chowa przy każdym ruchu tylko jest zainteresowana i radosna.[/quote]
Wprawdzie malutki, ale zawsze to kroczek do przodu. :lol: