Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Uszko większe od Snopika. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. Nawet nie wiesz, jak bardzo sie cieszę. :multi::multi::multi:
  3. Też jestem ciekawa, jak było z Rexikiem. Elu, jestem znowu zagoniona, zaniedbuję Was, ale cały czas pamiętam. :lol:
  4. Saganka, popieram Cię. Rycho musisz się poprawić. :lol:
  5. Koszałciu, ciotka tomcug Cię zaniedbuje. Bejsbolem ją :mad:.
  6. A najgorsze jest bezradność. :-(
  7. Cała trójca jest taka wspaniała. :-(
  8. Te pieski nadal czekają. Już są dorosłymi psami.
  9. Niunia czeka nadal. Drobinka mała.
  10. Funiu, ja to już zaczynam wątpić.
  11. Franio czeka. :shake:
  12. Ratanku, smutno mi bardzo. Ty tak bardzo potrzebujesz domku.
  13. Ja też, bo dawno mnie nie było.
  14. Wiesz Leno, ta kobieta brzmi bardzo mądrze, szczerze i dojrzale. Nie ma łatwego życia i Aron dla Niej chyba wiele by znaczył. Ja bym się zastanowiła poważnie.
  15. [quote name='Bazyliah']Wszyscy goście i wszystkie osoby spotykane na spacerach zachwycają się Zulą. Tylko domku wciąż nie ma :([/quote] Bo ona jest cudowna. A czy sunia jest ogłoszona na różnych stronkach? Ja robię ogłoszenia, w razie czego służę pomocą. :p
  16. Piesek ma obserwatora na Allegro. :lol:
  17. Powiedziałby kto: "psi los" albo "pieskie życie". :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  18. [quote name='koci-świat']Nic nie piszę, bo po prostu nie ma żadnych zmian... Nie robimy żadnych postępów. Daje się pogilgać pod szyjką jak się idzie z michą i tyle :shake: Jest jeden pozytywny objaw-gdy stoi się za furtką to WCALE już nie ucieka i się nie chowa przy każdym ruchu tylko jest zainteresowana i radosna.[/quote] Wprawdzie malutki, ale zawsze to kroczek do przodu. :lol:
  19. Kasiu, czy dostałaś moje pw w sprawie psiaczków?
  20. Tyle tych bid, ja to nawet nie wiem, co pisać. :-(
  21. Ramzes czeka już tak długo.
×
×
  • Create New...