Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Rysio nie lubi blondynek????? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  2. To psi ideał i nikt go nie chce. :placz:
  3. Może on tak lubi? :razz:
  4. Nellka, taka jestem ciekawa, jak postępy. Czy w ogóle jakieś są.
  5. Psina czeka i prosi o dom.
  6. Sprajcik szuka domku, ale takiego, z którego nie będzie musiał wracać do schroniska.
  7. Ale podrzucę na dobranoc.
  8. Leia, nie spodziewałam się, że tak długo będziesz szukać domku. :-(
  9. Ciekawe, kiedy dowiemy się czegoś o Nellce.
  10. Spróbuję dzisiaj porobić ogłoszenia, może się uda.
  11. Może na poranny spacerek zaprosimy kruszynkę?
  12. Sprajcik, taki wesoły piesek i czeka nadal.
  13. Bruno czeka nadal....
  14. Tak, to dobry pomysł.
  15. Łateczku, pamiętam i czekam na wieści od pani.
  16. Nie było mnie dzień i takie wiadomości. :-(
  17. Zobaczymy, czy domek będzie nadal zainteresowany.
  18. Trzymam bardzo mocno i czekam na wieści.
  19. Oj, Rychu - w depresję mnie wpędzają Twoje przemyślenia. Bo są takie prawdziwe i smutne.
  20. Nie było mnie, ale nie zapominam o Koszałku. Nigdy. :lol:
×
×
  • Create New...