[quote name='Ziutka']Pusto...pusto, ja porozsyłałam komu się da ale jak widać nikt nie zajrzał :shake:[/quote]
Jeśli mi nic nie wypadnie to w sobotę ogłoszę psinkę. Jest taka śliczna i jeszcze ufna.
[quote name='luka1']Bruno nadal w gabinecie. Zawsze wybiega machając ogonem witając wchodzących. Taki przytulak, a ciągle sam.[/quote]
Jakie to smutne. :-(
[quote name='luka1']jak go tak parę razy podrzycicie to gotów nie wrócić na ziemię :evil_lol:
KOSMICZNY SPRAJT :evil_lol:[/quote]
Niech będzie i kosmiczny, byle wylądował we własnym domku. ;)