Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Jakkolwiek to nazwiesz, ale uśmiech ma przeuroczy. I niech to będzie nawet samozadowolenie. To oznacza, że Zula ma wysoką samoocenę i zna swoją wartość. :evil_lol:
  2. Nie, Elu, przemordowana zwyczajnie. Koleżanka jest na zwolnieniu i po całych dniach zasuwam. Potem jeszcze dodatkowe obowiązki, dom i zwyczajnie padłam wczoraj jak mucha.
  3. To prawda, trzeba to nadrobić jakoś.
  4. Cieszę się, że sytuacja się trochę normuje.
  5. [quote name='wisela1']Ciotka tomcugowa nas porzuciłą czy co...:cool1:????? :roll::shake::placz:[/quote] Wczoraj porzuciłam całe dogo. :mad:
  6. Biedna sunia. Gdyby miała swojego człowieka, który o nią zadbam byłoby świetnie.
  7. Franio, przywitam się z rana.
  8. Nadrabiam zaległości i odwiedzam pieski.
  9. Allegro Łateczek ma i nieustannie odnawiam. Może gdyby kiedyś udało się nowe foteczki zdobyć to można byłaoby podmienić. ;)
  10. [quote name='mariolka']u Swifta cisza :([/quote] Dobrej nocy.
  11. Dobrej nocy.
  12. Nadal czekamy na wiadomości, jak zachowuje się nellka. mam nadzieję, że już troszkę się oswoiła.
  13. Tak mało ludzi odwiedza księżniczkę. :-(
  14. 5 kg to dużo? Przecież to nie chomik, tylko pies. :mad:
  15. Zamurowało adopcje na tym wątku na amen.
  16. Koszałek pewnie już chrapie wywalony do góry brzusiem. :razz:
  17. Zula się tak pięknie uśmiecha. Do swojego Człowieka tak właśnie będzie się śmiała. :p
  18. Niestety. Ratan nadal bezdomny, a taki fajny psiak.
  19. Tak długo był spokój, myślałam, że to już minęło. :-(
  20. Ela już śpi, ale pewnie jutro odpowie.
×
×
  • Create New...