Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Dobrej nocy, Bruno. Niech ci się domek przyśni.
  2. Ciekawe, czy się wystraszy i ucieknie do domu. :razz:
  3. Nie wolno tracić nadziei, bo wtedy to wszystko nie miałoby sensu.
  4. [quote name='Ziutka']Narazie czekamy na sterylkę a potem dopiero domeczek ;)[/quote] No to czekamy grzecznie.
  5. Bardzo uważnie przeczytałam i czekam na rozwój wypadków. Tyle mogę tylko. i cały czas mam nadzieję.
  6. [quote name='luka1']pies juz odpoczywa po schroniskowym boksie. Wszysto dobrze sie skończyło i psina opusciła schronisko. Jest w DT, resztą się zajmę osobiście.[/quote] Brawo. :multi:
  7. [quote name='Ziutka']No jakoś tak post Tomcug mnie rozwalił " No chociaż troszeczkę pociągniemy sobie " i tak jakoś nie wiem :evil_lol:[/quote] No proszę, mamy kosmate myśli i wszystko wina tomcug :eviltong: :laugh2_2:
  8. Tak się zastanawiałam nad ogłoszeniami, a tu proszę! Super i mam nadzieję, że nie będzie już żadnych zmian.
  9. I Łatek zasługuje na wyjątkowy dom, bo sam jest wyjątkowym psem.
  10. To przywitam się z rana.
  11. Przywitam się z rana.
  12. Przywitam się z rana.
  13. Aronku, myślę o tobie i mocno zaciskam kciuki.
  14. [quote name='luka1']idziemy spacerkiem i nie ciągniemy ;)[/quote] No chociaż troszeczkę pociągniemy sobie, dobrze? ;)
  15. Szukamy, szukamy i nie tracimy nadziei.
  16. Bardzo pusto. Domku też nie widać.
  17. [quote name='luka1']nie po to cie do tego schroniska wlokłyśmy byś tu siedział nie wiem ile.[/quote] Ano właśnie. ;)
  18. To i ja sę przyłączę do porannego marszu.
  19. Tej kobiecie kiedyś ktoś może podobny los zgotować. Zgodnie z zasadą: "Co zrobisz w życiu dobrego to do ciebie wróci. Co zrobisz złego - też wróci.
  20. Ciekawe, jak maja się sprawy adopcji.
×
×
  • Create New...