Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Suzi taka nieszczęśliwa. :placz:
  2. Przywitam się z jamnisią.
  3. Jak na razie to chyba niewielu chętnych po pojawieniu sie ogłoszeń. Szkoda, miałam wielkie nadzieje. :-(
  4. Bruno nie ma szans na szczęśliwe zycie? Nie mogę uwierzyć. :-(
  5. Zima idzie, Rysiu. Dramat dla wielu bezdomnych pieseczków. :placz:
  6. Franio, taki świetny psiak i bez domku.
  7. Ładnie razem wyglądają. :loveu: Niedługo będziemy podziwiać Barrusia w zimowej scenerii. ;)
  8. Co tu pisać, tak przykro, że nikt nie chce Tangusia.
  9. [quote name='luka1']Dzwonią ludzi , dzwonią i gadają że daleko - to po co dzwonią?[/quote] Przecież w ogłoszeniach podana jest wyraźnie lokalizacja, nawet w tytule. :mad:
  10. Mocno trzymam kciuki, bardzo mocno...
  11. A coraz zimniej się robi, śnieg, mróz w nocy...
  12. I do pokochania. :loveu:
  13. Biedny Tanguś. :-(
  14. I Franio nadal bez domku. A tu zima idzie i ciepły kącik by się przydał.
  15. Ratanku, jakie to smutne. :shake:
  16. Koszałciu, odwiedzę cię z rana przed pracą. ;)
  17. Rysiu, a ja do ciebie z rana przed pracą. ;)
  18. Podnoszę wątek i przypominam o propozycji Ani. Kto się przyłączy?
  19. Naprawdę śliczna ta Laluna. :loveu:
  20. Maleństwo nadal bez domku. :shake:
  21. Bruno, Bruno............
  22. Wszyscy mamy jakieś leki, psy też. Moja sunia przeraźliwie boi się facetów w czapkach. Nieważne, jak to czapka, ale natychmiast zjeża się cała i obszczekuje z bezpiecznej odległości i popiskuje równocześnie. Jest przerażona, aż posikuje dokoła. :-( A Zulka boi się czego innego, ale da się z tym żyć przecież.
×
×
  • Create New...