Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. A ja lubię, jak tak pięknie piszesz o swoich pupilach. :p
  2. Wydrukuje i porozwieszam u nas gdzie się da. ;)
  3. I tutaj zupełnie nic się nie dzieje.
  4. Jak na razie to kompletna cisza w sprawie psiaków.
  5. A ja z innej beczki, ale muuuuuuuuuuszę to napisać. Ula, ile razy patrzę na Twój awatarek to coś mi się robi. Normalnie na łopatki mnie rozkłada ten cudowny nochal. :loveu::loveu::loveu:
  6. Funiu, dobrej nocy.
  7. Leia nadal bez domku, więc podnoszę dziewczynkę. ;)
  8. Nikogo dzisiaj nie było, chociaż ja wpadnę do Rysia.
  9. Nic się nie zmieniło, niestety. :shake:
  10. Ratanku, dalej czekamy z nadzieją.
  11. Tylko gdzie ci ludzie się chowają?
  12. Ula ma sporo zajęć i może nie ma czasu i siły.
  13. [quote name='Ziutka']Tylko jeszcze nie ma tego miejsca gdzie mógłby to dostać :shake:[/quote] No właśnie. :shake:
  14. Co z tego, jeśli nikt go nie chce zaadoptować. :placz:
  15. Franio, pokazuj się, śliczny chłopaku.
  16. Podnoszę sunię. Zmysł ma pewnie dużo zajęć i chwilowo rzadko bywa na dogo.
  17. Zobaczymy, co przyniosą kolejne dni.
  18. [quote name='luka1']a tomcug w ogłoszeniach podaje imię LALUNA[/quote] To imię robocze, musiałam jakieś wybrać do ogłoszeń. Ale jest ładne i nie widzę przeszkód, by tak zostało. A jak znajdzie się osoba, która pokocha Lalunę to będzie ją tak nazywała, jak sama zechce. Żeby tylko ktoś taki się pojawił.
  19. [quote name='koss'][B]tomcug-dziękuję, dziekuję[/B]:loveu:[/quote] Ojej, a za co? Czy są jeszcze osoby, które przyłączą się do ponoszenia kosztów hoteliku? Na razie jesteśmy z Koss, ale to mało.
  20. Widzę, że wieści nie za dobre. Martwię się, Elu. :-(
  21. [quote name='wisela1']Rozumiem że testy poszły [B][COLOR=SeaGreen][B]REWELACYJNIE....[/B][/COLOR][/B] No to swiętujemy....:laola::cunao::Cool!::drink1:[/quote] Noooo, 36 poprawnych odpowiedzi na 36 pytań. Nie wiedziałam, że jestem taka mądra. :oops: Teraz idę spać, za dużo na dzisiaj emocji, pa. :p
  22. Bardzo mądre i rozważne słowa. Lena, podoba mi się, masz świetne podejście do ludzi, szanujesz ich i jednocześnie wyraźnie piszesz, jakie są oczekiwania wobec przyszłego domku. Dla mnie pięknie. Zobaczymy, jak będzie odpowiedź.
  23. Ratanku, nie doceniają twojej urody i wspaniałego charakteru. :shake:
×
×
  • Create New...