A ja z innej beczki, ale muuuuuuuuuuszę to napisać.
Ula, ile razy patrzę na Twój awatarek to coś mi się robi. Normalnie na łopatki mnie rozkłada ten cudowny nochal. :loveu::loveu::loveu:
[quote name='luka1']a tomcug w ogłoszeniach podaje imię LALUNA[/quote]
To imię robocze, musiałam jakieś wybrać do ogłoszeń. Ale jest ładne i nie widzę przeszkód, by tak zostało. A jak znajdzie się osoba, która pokocha Lalunę to będzie ją tak nazywała, jak sama zechce. Żeby tylko ktoś taki się pojawił.
[quote name='koss'][B]tomcug-dziękuję, dziekuję[/B]:loveu:[/quote]
Ojej, a za co?
Czy są jeszcze osoby, które przyłączą się do ponoszenia kosztów hoteliku?
Na razie jesteśmy z Koss, ale to mało.
[quote name='wisela1']Rozumiem że testy poszły [B][COLOR=SeaGreen][B]REWELACYJNIE....[/B][/COLOR][/B]
No to swiętujemy....:laola::cunao::Cool!::drink1:[/quote]
Noooo, 36 poprawnych odpowiedzi na 36 pytań. Nie wiedziałam, że jestem taka mądra. :oops:
Teraz idę spać, za dużo na dzisiaj emocji, pa. :p
Bardzo mądre i rozważne słowa. Lena, podoba mi się, masz świetne podejście do ludzi, szanujesz ich i jednocześnie wyraźnie piszesz, jakie są oczekiwania wobec przyszłego domku. Dla mnie pięknie. Zobaczymy, jak będzie odpowiedź.