Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Maksio ma się lepiej. To wspaniałe wieści.:p
  2. Gacuś, kończy się Allegro a Ty jeszcze nie w domku? :mad:
  3. Franio czeka na domek.
  4. [quote name='koss'][B]tomcug-[/B] co Ty wiesz,czego my nie:mad:[/quote] Nic, ja tylko mam takie pobożne życzenie. Ale nie chcę Wam robić niepotrzebnych nadziei, chociaż pewnie tak to zabrzmiało.
  5. Leia, jak długo będziesz jeszcze czekała?
  6. Ramzesek całkiem zapomniany. :-(
  7. I ja na dobranoc przypomnę o suni.
  8. Ale szczęście. :multi::multi::multi::multi::multi:
  9. Aniu, podaj nr konta, wpłacę grosik.
  10. Też jestem ciekawa, jak wyglądają sprawy. Jak czuje się Łateczek?
  11. Jejku, jaki słodki ten Snopcio. I to imię tak do niego pasuje. :lol:
  12. Ja też wpłaciłam grosik za grudzień. Oby niedługo nie były potrzebne pieniążki na hotelik, chociaż wiem, że u Leny Aronek ma jak w niebie. Ale potrzebuje swojego domku i swojego człowieka. :p
  13. Jak patrzę na to zdjęcie to serce pęka. :placz:
  14. [quote name='Bazyliah']Nikt sensowny nie dzwoni. Mało sensowni i owszem. Teraz trzeba podwójnie uważać, bo mikołajki i święta się zbliżają.[/quote] Jeśli Zulka jest wysterylizowana to przynajmniej odpadnie prawdopodobieństwo "mnożenie potomstwa".
  15. Tak bardzo wołamy. Może w końcu ktoś zauważy? :-(
  16. Coraz zimniej, niestety.
  17. Ja się nie znam i nie wiem za bardzo o co chodzi, ale Elunia pewnie wyjaśni.
×
×
  • Create New...