[quote name='koss'][B]tomcug-[/B] co Ty wiesz,czego my nie:mad:[/quote]
Nic, ja tylko mam takie pobożne życzenie. Ale nie chcę Wam robić niepotrzebnych nadziei, chociaż pewnie tak to zabrzmiało.
Ja też wpłaciłam grosik za grudzień.
Oby niedługo nie były potrzebne pieniążki na hotelik, chociaż wiem, że u Leny Aronek ma jak w niebie. Ale potrzebuje swojego domku i swojego człowieka. :p
[quote name='Bazyliah']Nikt sensowny nie dzwoni. Mało sensowni i owszem. Teraz trzeba podwójnie uważać, bo mikołajki i święta się zbliżają.[/quote]
Jeśli Zulka jest wysterylizowana to przynajmniej odpadnie prawdopodobieństwo "mnożenie potomstwa".