Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. No mały, jak będziesz postępował w ten sposób to Ty domku nie znajdziesz. :mad: :evil_lol:
  2. Nie ma nikogo chętnego na horyzoncie. :-(
  3. Koszałciu ma piękny tekścik, mnie też się podoba. :lol:
  4. A ja ostatnio nie mam chwili czasu. Darujcie, to się zmieni jeszcze 2 tygodnie przeciążenia.
  5. Dzisiaj wystawiłam tylko na 7 dni, ale specjalnie - żeby był jak najbliżej góry. Pogrubione, wyróżnione, wyżółcone. Mam nadzieję, że nie posądzicie mnie o tracenie pieniędzy, ale tak bardzo chciałabym, żeby na święta był już w swoim domku. Trzymam kciuki, Was też o to proszę.
  6. [quote name='t_kasiek']nie jestes sama - dzien dobry :)[/quote] Bardzo mi miło. :lol:
  7. Negri_2008, to co robisz jest wspaniałe. Każdy pomaga jak może i na ile pozwalają fundusze, ale liczy się nawet najmniejsza, najdrobniejsza inicjatywa. :lol:
  8. Strasznie cicho u Sprajcika.
  9. No to czekamy i mam nadzieję, że nic się nie zmieni.
  10. Pani wymyśliła sobie, że chce mieć psa z rodowodem za darmo. A jeszcze jaka dobra ona jest, bo przygarnie psa z przytuliska, ojoj............
  11. Już dość długo czekamy.
  12. Ratan traci już nadzieję, ja też. :-(
  13. Jak my wszyscy chyba....
  14. Funieczka nadal czeka.
  15. To też byłoby jakieś rozwiązanie.
  16. Zobaczymy, czy ktoś się odezwie, czy to kolejny obserwator bez celu....
  17. Też się zastanawiam. Mam nadzieję, że już jest lepiej.
  18. [quote name='Ulka18']Bardzo dlugo trwa to szukanie domu dla takiego super psiaka jak Gacek :shake:[/quote] Bardzo długo............
  19. Wszystko go jeszcze boli, więc nie za bardzo ma się z czego cieszyć. :shake:
×
×
  • Create New...