Dzisiaj wystawiłam tylko na 7 dni, ale specjalnie - żeby był jak najbliżej góry. Pogrubione, wyróżnione, wyżółcone. Mam nadzieję, że nie posądzicie mnie o tracenie pieniędzy, ale tak bardzo chciałabym, żeby na święta był już w swoim domku. Trzymam kciuki, Was też o to proszę.