Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Piękne, bursztynowe oczka.
  2. I tu też zaznaczę.
  3. Jakie piękności są w tych schroniskach. :shake:
  4. Zaznaczam wątek. Bardzo przepraszam, ale zupełnie się zatraciłam, nie mam czasu i kłopotów trochę. Jak nikt nie zrobi ogłoszeń to się zadeklaruję, ale dopiero po 19 grudnia.:oops:
  5. Poryczałam się na dzień dobry....
  6. Wystawiłam ponownie Antka, teraz już na 14 dni. Nie wiem co zrobić, zmieniłam miniaturkę, tutuł, bo przy drugiej aukcji było mało odwiedzających jak na wyróżnione Allegro. Wklejam link, podpowiedzcie, może jeszcze jakiś bardziej ruszający za serce tytuł? Bo już nie mam pomysłu. [url=http://www.allegro.pl/item502094802_jak_dlugo_mam_czekac_na_ciebie_pokochaj_antka.html]Jak długo mam czekać na Ciebie? Pokochaj Antka!! (502094802) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Koss, nie znam wątku Majeczki, Allegro się kończy ale ma aż 5 obserwatorów. Czy naprawdę nikt się nie odezwał? Bo na mojego maila nie było żadnego zapytania. :-(
  7. Ciągle wywala mi z subskrypcji wątek Aronka. :mad:
  8. Ramzesku, co jest z Tobą nie tak? Nie rozumiem. :-(
  9. No i cisza, niestety. :shake:
  10. Żeby ten transport się w końcu znalazł.
  11. Cały czas czekam na dobre wieści.
  12. Ja ją mam na Allegro z takim tekstem, nie mój i nie pamiętam kto mi podawał: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=492305709"]Piękna księżniczka Leia cudem ocalona!!! (492305709) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] W tej chwili jest już na pewno mniej wystraszona, ale ja nie mam żadnych bieżących wiadomości, więc tak zostawiłam. :oops: Trzeba zapytać Kociego świata.
  13. [quote name='wisela1']Siedzi pod biurkim....a tam nie będzie foty. Tylko doopsko widać....[/quote] Aaaaa to rozumiem. :p
  14. Ja ją mam na Allegro z takim tekstem, nie mój i nie pamiętam kto mi podawał: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=492305709]Piękna księżniczka Leia cudem ocalona!!! (492305709) - Aukcje internetowe Allegro[/url] W tej chwili jest już na pewno mniej wystraszona, ale ja nie mam żadnych bieżących wiadomości, więc tak zostawiłam. :oops:
  15. [quote name='Bazyliah']Pokazujemy się![/quote] A cóż to za wilkołak w awatarku, Bazyliah nie boisz się? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  16. Co za fantastyczne wieści. ja dopiero teraz doczytałam. :cool3: :multi: :multi: :multi:
  17. Ja też podrzucę, jest jeszcze gwiazdka przecież. :cool3:
  18. Nie zanosi się na to, aukcja się kończy, nikt nawet nie zapytał. :-(
  19. Sprajcik czeka nieustannie.
  20. Franio taki nieszczęśliwy.
  21. Rysio, witam cię w niedzielny poranek.
×
×
  • Create New...