[quote name='Murka'][B]tomcug[/B], my jesteśmy woj. lubelskie, drugi koniec Polski ;)
[COLOR=Red][B]PANI SIĘ ZDECYDOWAŁA NA GACKA!
Właśnie przed chwilą zadzwoniła![/B][/COLOR]
[B]Szukamy teraz kogoś do wizyty przedadopcyjnej oraz transportu!!!
OKOLICE OLEŚNICY K. WROCŁAWIA![/B][/quote]
To może dobrze, że było w aukcji Wrocław, bo widzę, że pani z okolic Wrocławia. Wierzę, że to szczęśliwy zbieg okoliczności i tak miało być. :loveu: :multi:
Teraz bardzo mocne kciuki, żeby wszystko poszło jak należy!!!!!
Dzisiaj potrzeba mi odrobiny optymizmu. ;)