Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. To byłoby wspaniałe wyjście.
  2. Łateczek pewnie w domku spędzi święta. :p
  3. Ta sunia jest piękna i mam nadzieję będzie bardzo szczęśliwa.
  4. To my podniesiemy sobie z rana.
  5. Szukamy nieustannie. Gdyby tak na święta - to byłby istny cud.
  6. Na tyn zdjęciu same bidy chwytające za serce. :-(
  7. Gacuś, no co jest z tobą nie tak? :shake:
  8. W każdym calu................:evil_lol: :cool3:
  9. A Sprajt czeka i czeka.
  10. Franio tak bardzo chce być w swoim domu.
  11. Bezdomne maluszki, jakie to przykre. :-(
  12. Pianista jest bomba. :loveu::loveu::loveu:
  13. Lepszy były swój własny, prywatny fotel. :p
  14. Aż mi skóra cierpnie.....
  15. A sierść króciutka bardzo. :shake:
  16. Sierota straszna. :-(
  17. Zasługuje na najlepszy domek pod słońcem. :loveu:
×
×
  • Create New...