Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='luka1']Ratan ma swoją schroniskową opiekunkę - i to jest chyba wszystko co ma[/quote] Ale to za mało. Człowiek ten jedyny by się przydał.
  2. Franek, to stanowczo za długo trwa. :shake:
  3. Nie tylko Kiwi, dużo piesków czeka.
  4. Myślałam, że będzie rozchwytywany. :-(
  5. [quote name='luka1']czy ten obrazek poniżej to ilustracja do przysłowia że nie święci garnki lepią?[/quote] Też tak myślę. :diabloti:
  6. [quote name='EVA2406']Cioteczko:loveu:, oby się Twoje słowa spełniły. Mam nadzieję, że w tym roku przyjedziesz na festyn ;)[/quote] Ewuś, ja wkrótce wyślę paczuszkę, ciężko było zebrać coś sensownego, ale myślę, że może być. ;) A z przyjazdu to pewnie nici, nie będę robić zbędnych nadziei, trochę mi się pokręciło w życiu i raczej to nierealne. :-(
  7. [quote name='evita.']Właśnie, właśnie :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:. Ciotka- wyrzucaj szybko Zgredka z podpisu, bo wsio jej powiem :eviltong:. P.S. A dziś obiecujemy foteczki. Na mur beton :p[/quote] No proszę, parę Ciotek strzeliło fochy i od razu wątek ożył. :evil_lol:
  8. [quote name='wisela1']Nie. Dopiero wychodzimy. Doktor po południu....[/quote] A my trzymamy kciuki z całych sił.
  9. Mylą mi się wątki. Mam troszkę fantów, Wisela też dorzuciła fajną książeczkę, jeszcze poszperam. Ja myślę, że znajdzie się sporo osób darczyńców i fantów nie zabraknie. :lol:
  10. [quote name='Zmysł']odebrałem od Fony:loveu: 100 kalendarzy "Mojego Psa" z przeznaczeniem na emirowy festyn[/quote] Ja też już trochę fantów mam, wczoraj Wiselka dorzuciła jeszcze książeczkę fajną. :lol:
  11. Ja podawałam nr , który był na Allegro Zyzia :oops: [url=http://www.allegro.pl/item552573077_w_typie_wyzla_niem_szczeniak_2_mies_cz_wa.html]****W TYPIE WYŻŁA NIEM. SZCZENIAK 2 mies CZ-WA (552573077) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  12. [quote name='luka1']kiedys nie wierzyłam w czarownice - teraz wierzę[/quote] Współczuję, ale razem nie mieszkacie mam nadzieję?
  13. Nie zapominamy o tabie, maleńka.
  14. A co tu tak cicho? uwielbiam po cichu podczytywać wątek, więc brać się proszę do zdawania relacji. :diabloti:
  15. To czekamy cierpliwie. ;)
  16. Pięknie piszesz, Lenka. Mam ostatnio bardzo ciężkie przeżycia, ale jak się Ciebie czyta to od razu optymizm powraca. Dziękuję Ci. :loveu:
  17. Zuluś, wszystkiego najlepszego w nowym domku. :loveu: Magolek, myślę, że Zulka wniosła wiele radości wraz ze swoim przybyciem i oby tak było zawsze. :loveu:
  18. [quote name='Wiedźma']Łaćka odmówiła wyjścia rano... W łapki księżniczce zimno.... Głaski dla choruszków, będzie dobrze.[/quote] Ucałuj pysiorek księżniczki ode mnie. :p
  19. [quote name='luka1']a gdzie ci dobrzy ludzie? :cool1:[/quote] Tyż prowda. :-(
  20. [quote name='luka1']to jest zadziwiające bo ona jest bardzo ładna :crazyeye:[/quote] A ludzie ślepi. :cool1:
  21. Czy ktoś w końcu cię zauważy?
  22. I pewnie nawet jedna osoba nie zadzwoniła. :-(
×
×
  • Create New...