[quote name='EVA2406']Cioteczko:loveu:, oby się Twoje słowa spełniły.
Mam nadzieję, że w tym roku przyjedziesz na festyn ;)[/quote]
Ewuś, ja wkrótce wyślę paczuszkę, ciężko było zebrać coś sensownego, ale myślę, że może być. ;)
A z przyjazdu to pewnie nici, nie będę robić zbędnych nadziei, trochę mi się pokręciło w życiu i raczej to nierealne. :-(