Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Ale Kiwi święta będzie miała. :-(
  2. Niedługo święta, pewnie w schronie.
  3. jak szafa trzydrzwiowa. :shake:
  4. A ja przypomnę o Pluciku.
  5. Mam nadzieję, że domek pokocha Zyzia całym sercem. :loveu::loveu::loveu:
  6. Wpadnę sobie z rana do mojego łobuziaka. :lol:
  7. Cudne zdjątka, tylko coś tak jakby "malizną" czuć, czy co? :evil_lol:
  8. [quote name='zyzia']Zyzio został w nowym domu..... Dzisiaj nic więcej nie napiszę, cieszę się, ale........... [COLOR=paleturquoise]uśmiech zalewam łzami i tak w kolo.[/COLOR][/quote] Oj, znam tę radość przez łzy, znam................. Ale co zrobić, najważniejsze, żeby domek był super. :loveu:
  9. Jak ten czas leci, to już minął rok. Tyle rzeczy się pozmieniało........
  10. [quote name='EVA2406']Malagos :loveu: i Tomcug :loveu:, jak się nie przyjeżdża do nas na festyny, to nie jest się do końca poinformowanym[B] :eviltong:.[/B] [B]Otóż w ub. roku na festyn dostaliśmy fanty od Cioteczki Pakity, która również nas odwiedziła na festynie z dzidziusiem, jeszcze w brzuszku. Teraz zapowiedziała, że również możemy liczyć na jej wsparcie i odwiedziny, ale już z dzidziusiem w wózeczku. Ot i cała tajemnica[/B] ;). A terminy festynów to : 30 maj i 6 czerwiec, oczywiście w Markach. [SIZE=5][COLOR=red]ZAPRASZAMY !!!!![/COLOR][/SIZE][/quote] I jak to ktoś kiedyś powiedział: tak właśnie rodzi się plotka - tu się coś usłyszy, tam się dołoży i gotowe. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ewuś, dziękujemy za wyjaśnienie, a mnie to się nawet zdaje, że ta Cioteczka to na zdjęciach była uwieczniona na poprzednim festynie. :lol:
  11. I jeszcze wiadomość z ostatniej chwili: [B][COLOR=Red]"wczoraj niunio wzial ciasteczko i zakopal przy drzewie w krzakach..hehe..ciekawe czy bedzie potem pamietal, gdzie je zakopal :)" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/COLOR][/B]
  12. [IMG]http://images38.fotosik.pl/94/4253757ac2b7a88emed.jpg[/IMG] I to tyle. Podziwiajcie pięknego chłopczyka. :loveu::loveu::loveu: Komentarze, oczywiście typu ach, och bardzo wskazane. :cool3:
  13. [IMG]http://images46.fotosik.pl/98/ab7520250311723amed.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://images42.fotosik.pl/94/1c4d51ca39acc977med.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images40.fotosik.pl/94/80c0845161b176admed.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://images45.fotosik.pl/98/2395575fd2bf4a81med.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://images36.fotosik.pl/94/c56a645444542ee6med.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://images46.fotosik.pl/98/9eb60c00f03c8cebmed.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images49.fotosik.pl/98/9f1c9f8f7f22df65med.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://images36.fotosik.pl/94/33c721113742d766med.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://images47.fotosik.pl/98/ddc8df38ccdf1a45med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...