[quote name='EVA2406']Malagos :loveu: i Tomcug :loveu:, jak się nie przyjeżdża do nas na festyny, to nie jest się do końca poinformowanym[B] :eviltong:.[/B]
[B]Otóż w ub. roku na festyn dostaliśmy fanty od Cioteczki Pakity, która również nas odwiedziła na festynie z dzidziusiem, jeszcze w brzuszku. Teraz zapowiedziała, że również możemy liczyć na jej wsparcie i odwiedziny, ale już z dzidziusiem w wózeczku. Ot i cała tajemnica[/B] ;).
A terminy festynów to : 30 maj i 6 czerwiec, oczywiście w Markach.
[SIZE=5][COLOR=red]ZAPRASZAMY !!!!![/COLOR][/SIZE][/quote]
I jak to ktoś kiedyś powiedział: tak właśnie rodzi się plotka - tu się coś usłyszy, tam się dołoży i gotowe. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Ewuś, dziękujemy za wyjaśnienie, a mnie to się nawet zdaje, że ta Cioteczka to na zdjęciach była uwieczniona na poprzednim festynie. :lol: