[quote name='ania14p']Szczęśliwej drogi Plucikowi, kochających Państwa, dużo radości w tym nowym życiu :loveu: ,[B] a cioteczce tomcugowej nowego jamniczka na złamane serce [/B];)![/quote]
No kurde, dzisiaj kręcił się taki jeden rudziutki jamniorek pod tesco. :evil_lol:
Mój tz twierdzi, że na kogoś czeka, ale ja tam swoje wiem. Pożyjemy, zobaczymy. ;)
Jak przenieść wątek? Czy do moda mam napisać?