U Plucika wszystko w porządku. Gosia pisała, ze już całkiem się zadomowił, zaczyna sypiać w łóżeczku z Pańciem :cool3:, ma koński apetyt (z tej strony to akurat już u mnie dał się poznać :razz:). Gosia ma nadal kłopoty z forum, ale postara się coś napisać sama, jak tylko się uda.