[quote name='Zmysł'][FONT=Arial][SIZE=2]Bari został ogolony jak w ub. roku. Początkowo nie był zachwycony. Trochę ma kłopoty z apetytem, bo wybrzydza na suchą karmę. Najchętniej żebrze przy stole, niestety. Jest pieszczochem do 6 potęgi, budzi Opiekunkę o 4 rano, żeby go czochrała i zajmowała sie nim. Najchętniej spędza czas w domu, a domaga sie tylko krótkiego spaceru. [/SIZE][/FONT][/quote]
Powiem tylko tyle: cudny, kochany Baruś. :loveu::loveu::loveu:
A jakby jeszcze jakieś foteczki. :cool3: