[quote name='Ziutka']Szukamy transportu do Krakowa...do stałego domku Mysia :cool3:[/quote]
O ludziska, czyli raczej pewne. :lol:
Ziutka, a na wątku transportowym ogłaszałyście?
Ja również przyłączę się do życzeń. :tort::Rose:
Nie ma się co przejmować, ja za dwa tygodnie też będę miała o rok więcej, tzn 18 skończę. :oops: :diabloti: