[quote name='Zmysł'][URL]http://images24.fotosik.pl/233/868ff7dc987639a4med.jpg[/URL][/quote]
Oj Zmysł, kiedyś to wszystko było jakieś inne - łatwiejsze, prostsze, radośniejsze. :oops:
[quote name='Zmysł'][/quote]
[URL]http://images45.fotosik.pl/139/1e44b341d5883b8cmed.jpg[/URL]
Zmysł, ale dawkujesz nam te fotki. :evil_lol:
Będą jeszcze?
[quote name='Ziutka']Miała wczoraj operację...usuwali kamienie :shake: bardzo ją brzuszek bolał i okazało się że ma kamienie - goopie kamienie :mad: jutro jadę w odwiedzinki :multi:[/quote]
Ziutka, pozdrów proszę Lukę ode mnie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. :p
Teraz dotarłam. Zamurowało mnie kompletnie, wszystkiego mogłam się spodziewać, ale.......................
Elu, tak bardzo współczuję.
Filemonku
[*]
[IMG]http://images47.fotosik.pl/141/ee4bababd22b7581.jpg[/IMG]
[quote name='ania14p']Bardzo przystojny i zadowolony pies :eviltong:, oby jak najwięcej takich![/quote]
I zwabiliśmy Cioteczki fotkami. :eviltong:
Cały czas twierdzę, że Pluto po naprawdę ciężkich przejściach miał w życiu prawdziwego farta. :multi:
[IMG]http://images47.fotosik.pl/141/cdebaeb967f87ea2med.jpg[/IMG]
Mój cudny, kochany słodziak. :loveu::loveu::loveu: Dzięki za foteczki, aż łezka w oku się kręci.
Ziutka, ja tam jestem tego pewna. :lol:
A skoro psina w budce czuje się najbezpieczniej to nie ma co na siłę go uszczęśliwiać. Sam kiedyś zrozumie, co dla psiaka najlepsze - ciepłe wyrko i ukochane Pańciostwo w pobliżu. Ale musi do tego sam dojrzeć. :p
[quote name='Zmysł']rozmawiałem z p.Ludmiłą. U Misia bez zmian. na szczęście pozbył się już problemów trawiennych. jest radosny, szczęśliwy. obecnie jego ulubioną rozrywką jest przynoszenie opiekunom znalezionych jeży.[/quote]
Ale to są żywe jeże?
[quote name='Zmysł']rzeczywiście, nie była zła, ale frekwencja niestety znacznie niższa, niż rok temu[/quote]
Szkoda, to pewnie i funduszy nie ma za wiele. :cool1: