Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Ja się na tym nie znam w ogóle. :-( Ewuś, wspieram Cię duchowo.
  2. [quote name='Zmysł'][URL]http://images24.fotosik.pl/233/868ff7dc987639a4med.jpg[/URL][/quote] Oj Zmysł, kiedyś to wszystko było jakieś inne - łatwiejsze, prostsze, radośniejsze. :oops:
  3. [quote name='Zmysł'][/quote] [URL]http://images45.fotosik.pl/139/1e44b341d5883b8cmed.jpg[/URL] Zmysł, ale dawkujesz nam te fotki. :evil_lol: Będą jeszcze?
  4. [quote name='Ziutka']Miała wczoraj operację...usuwali kamienie :shake: bardzo ją brzuszek bolał i okazało się że ma kamienie - goopie kamienie :mad: jutro jadę w odwiedzinki :multi:[/quote] Ziutka, pozdrów proszę Lukę ode mnie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. :p
  5. [quote name='Ziutka']Nasza Luka w szpitalu i Kilerek bardzo tęskni za swoja mamusia :placz:[/quote] Czy to coś poważnego? :placz:
  6. Teraz dotarłam. Zamurowało mnie kompletnie, wszystkiego mogłam się spodziewać, ale....................... Elu, tak bardzo współczuję. Filemonku [*] [IMG]http://images47.fotosik.pl/141/ee4bababd22b7581.jpg[/IMG]
  7. [quote name='ania14p']Bardzo przystojny i zadowolony pies :eviltong:, oby jak najwięcej takich![/quote] I zwabiliśmy Cioteczki fotkami. :eviltong: Cały czas twierdzę, że Pluto po naprawdę ciężkich przejściach miał w życiu prawdziwego farta. :multi:
  8. [IMG]http://images47.fotosik.pl/141/cdebaeb967f87ea2med.jpg[/IMG] Mój cudny, kochany słodziak. :loveu::loveu::loveu: Dzięki za foteczki, aż łezka w oku się kręci.
  9. [IMG]http://images49.fotosik.pl/141/24f1b1a71a9c7d1bmed.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images47.fotosik.pl/141/8b10628383c9da96med.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://images40.fotosik.pl/137/fd91e369ef5c9dbamed.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://images37.fotosik.pl/136/50cfd2aa78da5a8fmed.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://images49.fotosik.pl/141/71996892bafcbbd2med.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://images46.fotosik.pl/141/822b90c8b30d31bcmed.jpg[/IMG]
  15. Ziutka, ja tam jestem tego pewna. :lol: A skoro psina w budce czuje się najbezpieczniej to nie ma co na siłę go uszczęśliwiać. Sam kiedyś zrozumie, co dla psiaka najlepsze - ciepłe wyrko i ukochane Pańciostwo w pobliżu. Ale musi do tego sam dojrzeć. :p
  16. Chłopak pięknieje z dnia na dzień. :loveu: Teraz tylko zdrówko żeby dopisywało. ;)
  17. No rzeczywiście pustawo. :sad: Ale stoisko piękne. :loveu:
  18. [quote name='Zmysł']rozmawiałem z p.Ludmiłą. U Misia bez zmian. na szczęście pozbył się już problemów trawiennych. jest radosny, szczęśliwy. obecnie jego ulubioną rozrywką jest przynoszenie opiekunom znalezionych jeży.[/quote] Ale to są żywe jeże?
  19. [quote name='Zmysł']rzeczywiście, nie była zła, ale frekwencja niestety znacznie niższa, niż rok temu[/quote] Szkoda, to pewnie i funduszy nie ma za wiele. :cool1:
  20. Dziękujemy za świetną fotorelację. :loveu::loveu::loveu:
  21. Ależ się psina napracowała. :cool3: Będzie mu się dobrze spało po takim koszeniu. :eviltong:
  22. [quote name='luka1']Pojechał :placz:[/quote] Nie płacz, Lukuś. :calus: Trza się cieszyć.
  23. Luka, masz jeszcze dom? :evil_lol:
  24. Pewnie długo...............
  25. Tu na dogo same fajne psiny. Tylko skąd brać te domy.....
×
×
  • Create New...