Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Pozdrawiam Kacperka po ciężkim dniu. Ale nie mogę o Tobie zapomnieć, kocurku. :lol:
  2. O mateńko, a ja dopiero teraz zajarzyłam. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Refleks szachisty. :oops: Elu, masz maila.
  3. Jaki piękny ten psiak, dopiero teraz dotarłam do wątku. :loveu:
  4. I ja się przywitam po krótkim wypoczynku. :loveu: Kacperku, cieszę się z dobrych wieści ogromnie. :multi:
  5. Nareszcie nasz Brunciolek przemówił. :loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='wisela1']No to ciociostan wraca do normy, chyba Wiedźmy tylko brak.... Bałąm sie napisać TYLKO żeby którejś Ciotki nie dotknąć.... Brunecik to chyba chory....:cool1:..... ŻADNEJ doniczki nie ma po nocy na podłodze... Biurko nie sprzątniete, nasze pantofle od wczoraj w tym samym miejscu..... No nie już mu lepiej, włąśnie wskoczył tam gdzie nie powinien - między kwiaty.. MUUUUUSZĘ dziś posprawdzać czy któryś nie jest dla kotunia trujący... Niby nie jest na razie smakoszem zieleninym i oby to się nie zmieniło ale strzeżonego......[/quote] No jesteśmy, jesteśmy. Wiedźma biedna bardzo, ciężko bez dogo. :-(
  7. Zawsze można na taką wiedźmę trafić, Rysiaczku. ;)
  8. Funieczko..................
  9. [quote name='Margott']Juz myslalam, ze nie odnajde watku. Mozecie mi powiedziec jak po zalogowaniu odnalezc watek w swoim panelu? bede wdzieczna :) Fotki na razie mam tylko te co tomcug wkleila. nastepne najwczesniej za tydzien, teraz bede bez dostepu do neta. dyzur u dziadka. ale przed urlopem jeszcze cos wkleje. obiecuje :)) Tomcug, gdybym miala takie mozliwosci pewnie znowu bym od Ciebie psiaka wziela. I choc o tym marze, chwilowo jeszcze nie moge :( Jak bedziesz miala jakies fotki daj znac, rozpropaguje na ile bede w stanie :)) pzdr[/quote] Oj, ja dopiero teraz się zalogowałam. jeśli chodzi o tego pieseczka to sprawa dość ciężka. Jest śliczny ale okropnie dziki. Dopiero dzisiaj dał mi się pogłaskać po krawaciku. :-( Biega ze mną na spacerki, ogromnie się cieszy na mój widok, ale nie może się przełamać. Ciężko wystraszony, muszę mu dać czas na oswojenie i dopiero będę proponować do adopcji. Wierzę, że się uda. :lol: A ja szukam danego tematu poprzez wejście w panel użytkownika (pierwszy link po lewej na górnym ciemnym pasku). Tam ukazują się wszystkie subskrybowane tematy. Ewentualnie po wejściu w ten panel wchodzisz w Twój profil, potem zakładka statystyki i znajdź wszystkie posty, których autorem jest Margott.
  10. Nie wiem jak to się stało, ale udało mi się zalogować po całodziennych zmaganiach. :multi::multi::multi: Więc witam wszystkich wieczorowa porą. :lol:
  11. Oj, bardzo smutne wieści. Strasznie mi przykro z powodu maluszka. :placz::placz::placz:
  12. [quote name='eliza_sk']Już go porwałaś do siebie :-o ???[/quote] Nie miałam wyjścia, tak strasznie płakał mi pod bramą. :placz::placz::placz: Musiałabym nie mieć serca, żeby tak zostawiać biedaka. :oops:
  13. Aniu, Twój Koksik to dokładnie jak mój Montuś. Piękna, czarna baryłeczka. :evil_lol: :eviltong: ;)
  14. Margott, dziękuję bardzo za relację. :loveu: A u mnie już nowy piesio, znowu będziemy domku szukać. Na razie straszny dziczor, chociaż z podwórka nie da się wypędzić za żadne skarby. :evil_lol: Jak przestanie fiksować na widok aparatu to Ci go zaprezentuję, piękny czarny kudłaczek. Niskopodłogowy, grubołapny, wesolutki znajdek. :lol:
  15. [quote name='ania14p']Mój Koks, podziwia inne Koksy i życzy im najlepszego, mimo, że jest psem, no i był pierwszym koksownikiem![/quote] Mój to też pies, porzucony niestety. Tak długo lamentował pod bramą, aż skapitulowałam. Plucikowi się poszczęściło, może i Koksik będzie miał farta. :lol: Elu, przydałyby się nowe fotencje, mogę oglądać każdą ilość. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Koksik jest przesłodki. :loveu::loveu::loveu: Dyziulek też. :lol: [SIZE=1]Elu, a ja też mam Koksika, już się u mnie zagnieździł, tylko dziczek okropny. Nadal nie daje się pogłaskać. Trza wątek zakładać i ogłaszać łotra. [/SIZE]:mad:
  17. Bardzo, bardzo mocno trzymamy. :thumbs::thumbs::thumbs:
  18. Pięknie dziękujemy za relację. I ogromnie się cieszę, że kotki już bezpieczne. :multi::multi::multi:
  19. [quote name='Zmysł']nie mogę się normalnie zalogować. muszę przez portal, a nie forum. ma ktoś też tak?[/quote] Też tak mam, wyskakuje mi biała strona. :angryy:
  20. Oj, jest się czym pochwalić. :multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...