[quote name='wisela1']Czy Ty matka myślisz że ciocia z Krakowa zapomniała że dawno nowej fotki kochającego rodzeństwa nie było?
Nic z tego:mad: BĘDĘ NAPASTOWAĆ !!![/quote]
Brawo Citeczko, brawo! Co racja to racja. :diabloti:
Podrzucajcie, proszę. A jak komuś się coś spodoba to prosimy licytować. :cool3: ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bizuteria-na-leczenie-kacperka-do-3-czerwca-zapraszam-138393/#post12335366[/URL]