-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
to czekam :cool3: :cool3:
-
[quote name='malawaszka']a myślisz, że małe dziewczynki coś zawiniły?? NIE!!! ot TAK! nabiłam jej guza :mad:[/QUOTE] jak ja się ciesze że nie jestem mała :evil_lol: :evil_lol: boziu dziękuje ci za mój wzrost :evil_lol: :evil_lol: bo jak bym była mała to by mi Waszka guza nabiła :diabloti: :diabloti:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
musze sobie taki fryz strzelić :evil_lol: :evil_lol: i od jutra solarium bo na słońce nie ma co liczyć :evil_lol: :evil_lol: [url]http://twoj-pies.info/uploads/galery/394.jpg[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Musze się tylko opalić i przefarbowac na blond :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Pysia']No to masz już pełny rodowód :) Żelazna PIKA ur...... Matka : ....Ojciec:..... Tatuaż ( a może chip? ):.... NrRej......itd :evil_lol: Ale najważniejsze imie i przydomek hodowlany :evil_lol:[/QUOTE] hahahahahahahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Ala w niektórych aptekach kupisz bez recepty :p
- 78403 replies
-
to ja tez strzele foch bo fot ni ma :obrazic: :obrazic:
-
Lizka miło mi że się podoba i dostarcza tyle "uśmiechu" :evil_lol: :evil_lol: ja mam dwie takie kontrowersyjne postaci w rodzinie ;) ;) mój tata i Szczepan :diabloti: Szkoda że mój tata ma te foksy bo by była z nich idealna para :evil_lol: :evil_lol: na te bogate życie wewnętrzne nie wynależli jeszcze środka :evil_lol: :evil_lol: moja sucz ma wieeeeeellllllllllllllleeeeeeeee żyć i osobowości :diabloti:
-
ehhhh z uczuleniami nie ma żartów - ja pare ładnych lat temu dzięki takiem małej pasiastej francy poznałam OIOM :angryy: :angryy: niby mnie tylko w palkucha siekła ,a ze mnie życie odchodziło :angryy: :angryy: Hydrokortizon kup sobie w aptece to taka maść na ukąszenia (nie wiem czy się tak to pisze) ja dostawałąm to do żylnie i powiem wam nikomu tego nie życze ,ale to działa super
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']taka zarosnięta jestes? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: To moze czas do endokrynologa ? :evil_lol:[/QUOTE] ja widze nagą wersje Yeti :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Ala marsz do lekarza !!!! kochana Ty masz uczulenie na insektowy jad !!! a to nie zabawa :mad: :mad:
- 78403 replies
-
Ala to co Cie dziabło ?? nie dobrze ,że boli - może do lekarza idz :hmmmm:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:placz:[I]tylko dlaczego mnie miała dziabnąć :cool3:za co , no za co :placz::placz:[/I][/QUOTE] bo jesteś dobra kobitka ;) :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='blackberyl']Mój był u weterynarza i ten stwierdził, że pies jest stary, bo ma 6latChciałbym, aby choć drugie tyle pożył[/QUOTE] zmień weta bo ten ci jakieś bajki wciska - 6 lat to jeszcze młody pies :loveu: długość życia zależy od wielu czynników takich jak odżywianie , odpowiednia kondycja , i predyspozycje genetyczne pewnie też. Mój dobcio też miał żyć dużo krócej :shake: :shake: obecnie ma ponad 9 lat i energie szczeniaka i zero siwych włosów - no może kilka na łapkach ;)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='PIKA']:hmmmm: a skąd Ty wiesz jak wyglada Yeti? :evil_lol: Widzialas go ? :evil_lol:[/QUOTE] codzień rano widze jak patrze w lustro :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Widzisz ,a ja właśnie się zastanawiałam gdzie cię wcieło :diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
PIKA ja wiem że są gusta i guściki :evil_lol: :evil_lol: i śliczny to pojęcie względne :diabloti: :diabloti: Bolutek to nie pottfffór ino prześliczniasty psiulek :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]bardzo , a po spacerku opylił całą paczkę zwaczy ....ładnie mi teraz w domku pachnie:p[/I][/QUOTE] urlopu Ci zazdroszcze ,ale zapachu nie :evil_lol: może sporóbuj okładu z cebulki -bardzo dobre na ukąszenia tego wredoctwa :angryy:
- 78403 replies
-
dzieńdoberek Ala :multi: :multi: o to jak masz już labe to napewno zasypiesz galeryike Ozzulcowymi fotkami :cool3: co do insektów to w tym roku jakieś wyjątkowo natrętne są :angryy: :mad: nam się jakieś mrówki wprowadziły do domu :placz: :placz: i za cholere nie można ich powybijać ,uodporniły się na wszelkie trucizny :placz: :placz:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka dobrze że to tylko guz - czyli nic poważnego :multi: :multi: Naszczęście Oliwkowa pnienka nie ucierpiałą ,a tam spodniami się przejmujesz :evil_lol: :evil_lol: Przepiękna fotka :loveu: :loveu: :loveu: (ukradne ci ją :razz: :razz: moge?) [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8043/29czer324uj.jpg[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sama widzisz co piszą weci że to minimalne zmiany w tych stawach.Ciesze się że odrobinke cię pocieszyć mogłam.:lol: :lol: :multi: Zobaczysz następne RTG będzie idealne ;) ;) ,ale też nie przesadzaj z tym promieniowaniem :evil_lol: :evil_lol: bo będziesz mieć świecącego w nocy onka :razz: :razz: Ja wam powiem że takie złodziejowate psy w domu idealnie uczą pożądku :diabloti: :diabloti: u mnie jak coś do żarcia zostanie na wierzchu to można uznać tak jak by wcale tego nie było.Doberman robi to po mistrzowsku - on jest wiecznie głodny ,a Szczepan się uczy od niego "dobrych manier":angryy: :angryy: Dziś na śniadanko miałam dwie jagodzianki :evil_lol: :evil_lol: nawet nie zdążyłam ugryść bo w czasie jak zamierzałam zjeść to ktoś do drzwi zadzwonił - jak wróciłam nie było nawet okruszka :mad: :mad: a ze 20 sekund mnie nie było :diabloti: Naszczęście jagody zostawiają ślady na językach :evil_lol: :evil_lol: więc zrobiłam śledctwo -kto mi zjadł śniadanie - no jak to kto ? niemiecka spółka :mad: dbają by ciocia nie utyła :eviltong:
-
[quote name='14ruda']Kupilim własnie Aichy namordnik.Nie bedzie żarcia smieci nad jeziorem.Nakładam jej na chwilę,ściągam i daje smakola.Ale pogo odstawia.Muszę ja na jakis metalowy koncert ze mna wziąć.Albo na woodstock:diabloti:[/QUOTE] wiesz mi się wydaje że powinnaś ją nagradzać jak ma namordnik na paszczy ,a nie jak jej zdejmiesz.Tak mnie wpajano by uczyć psa -zakładamy i dajemy smaczka - bo jak ściągniesz i nagrodzisz to gamoń pomyśli że za brak kagańca się należy nagroda.
-
Cześć Lazy :multi: Konkretnie to nie pamiętam jaki to stopień dysplazji ,ale lekarz mnie już wyleczył z jakiegokolwiek cięcia .Sucz rozwija się bardzo prawidłowo , mięśnie na łapaskach tylnych są wyrobione.Najważniejsze że nie ma odrętwień i kulawizn i że ładnie pracuje tymi tylnymi łapkami znaczy ładnie na nich chodzi ;) Mój potfffforniasty onkowaty sucz ma już półtora roku.A start w swoim życiu miała bardzo ciężki , ale to inna bajka.Dysplazja to jedno z zaniedbań :angryy: :angryy: jej pierwszych właścicieli.Jak trafiła do mnie w wieku ok 4 miesięcy ona nie była wstanie utrzymać się na tylnych łapach. Jak czytam Twoje opowieści o Idzie to powiem ci że mnie to stawia na duchu :evil_lol: :evil_lol: moja też daje nam do wiwatu swoimy pomysłami :evil_lol: to jest nasz pierwszy onek w życiu - niesamowita osobowość przy tym psie człowiek czasu nie ma na nude - i to podobno nigdy się nie zmieni :placz: :placz: taki wariatuńcio do końca życia :diabloti: Szczepan (ona się tak nazywa ;) ) też kradnie nam jedzenie , kopie doły i wogóle odstawia takie numery że czasem mam ochote :mad: :mad: Nie zamartwiaj się o te stawy tak bardzo - BĘDZIE DOBRZE u mnie pierwsze RTG było takie że lekarz zbladł ,ale wtedy sucz nie nie umiała się utrzymać na tylnych łapach po kilku miesiącach podawania arthoflexu , i różnych tam łapek , ścięgien itp naprawde poprawa była nieziemska i jeszcze robiłam jej masaze bo ona miała zanik mięśni :angryy: kolejne RTG było rewelacyjne w porównaniu z pierwszym.Teraz wariat potrafi na tylnych łapach maszerować.