-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
olej tą prace :evil_lol: :evil_lol: robota to głupota :eviltong: :eviltong:
-
Maga rovisz coraz ciekawsze i ładniejsze fotki :klacz: :klacz: :klacz: :klacz:
-
[B]MAGA[/B] I nie zobaczysz :diabloti: :diabloti: dopoki nie zainstalujesz mozilli :eviltong: a ja widze cudniaste fotki :loveu:
-
Ooooooo nareszcie wróciła nam Ala :cool3: :cool3: :cool3: fajniste fotki :loveu: :loveu: :loveu:
- 78403 replies
-
czepiasz się normalnie czepiasz :mad: :mad: jest super wycięty :multi: :multi: lasso magnetyczne do psiej fryzurki nie jest najlepszym pomysłem , ale gumcią można uzyskać dobry efekt - jak widać na załączonym bannerku Alki :evil_lol: :evil_lol: ino trzeba się nagumczyć troszke chwil.Ja mam prościej bo mam gładkie psy :eviltong: :eviltong: :eviltong: ale też gumkuje lub wycinam piórkiem :p dziekuje za PW :lol: :loveu:
-
się tak nie czerwieniaj :diabloti: :diabloti: tylko mów skąd masz takie ładne tła :cool3: :cool3: :cool3: :evil_lol: :evil_lol: i wygłaskaj Tuffcia aaa i powiec mu że taki poważny terier nie powinien bać się burzy :evil_lol: :evil_lol:
-
Ten co masz terqaz bannerek jest naprawde efektowny :loveu: :loveu: delikatny , stonowany - no cud,miód :loveu: :loveu:
-
[quote name='ayshe']oficjalnie masz 3 tyg.z glowy.niewiele pomoze-zapach zwlaszcza w dniach plodnych jest tak silny ze w sumie mozna sobie odpuscic tabletki i spraye.[/QUOTE] no to bosko :angryy: :angryy: :angryy: zaras się zacznie zlot wszędobylskich boorków wiejskich :diabloti: :diabloti: Kano będzie miał zajęcie:mad: :mad: :mad: Szczepcio dziś smutaśny jest :-( chyba zle się czuje bidna i w dodatku ten upał :shake: :shake: leje się z niej jak z prosiaka ta krew kropka za kropką ,a Kano za nią łazi i sprząta :cool3: :cool3: 3 tygodnie :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: to jak my będziemy opuznione :placz: :placz: :placz:
-
hej kochani :multi: :multi: jejciu jak tam pięknie :loveu: :loveu: [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/5257/dscf679ge8en.jpg[/IMG] i chciałam ci powiedzieć że cudniaste banerosy robisz :cool3: poprosze fotki Tuffiego w letniej fryzurce :razz:
-
[quote name='ayshe']ale se wymyslila:mad: .a ja myslalam ze budzik dzisiaj nietenteges:diabloti:[/QUOTE] Budzik wczoraj kupiłam nowy :diabloti: :diabloti: budzik-dynamit obudzi umarlaka :eviltong: :eviltong: :eviltong: wstałam o 7 rano :p :p i dooopa nie bedziemy narazie przyjezdzać bo chłopaki oszaleją :evil_lol: :evil_lol: ,a tam jeden na serce chory i może nie wytrzymać z miłości :cool3: ile suka wanieje tą cieczką ?? może jakieś skuteczne sposoby na zmniejszenie zapaszku :razz:
-
[quote name='monisieczka']to tył zostaw w domku a przychodź z przodem :diabloti::diabloti:[/QUOTE] tylko jak zostawie w domu tył to jak on się nauczy siadać :razz: :evil_lol:
-
halo , halo Alu czy ty jeszcze żyjesz ???:evil_lol: :evil_lol: rozumiem ból gardła od gadania ,ale chyba palce cię nie bola i możesz pisać :cool3: :cool3: :cool3: być może się myle :eviltong: :eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='HankaRupczewska'][B][FONT=Comic Sans MS]A może to w tle - to auto tego pana ? :cool1: JAkoś tak pasują do siebie ...[/FONT][/B] :lol:[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
i na razie koniec szkolenia :placz: :placz: :placz: tylko w domu będziemy ćwiczyć :razz: Szczepan ma cieczke :angryy: :angryy: :placz: :placz: Dziś rano jak się zbieraliśmy do wyjścia patrze co ona taka pokrwawiona i skąd miliony czerwonych kropek na podłodze :shake: no i niestety okazało się że tylna część psa uszkodzona ;) ;)
-
mniam borówki amerykańskie :eating: :eating: :eating: :eating:
-
[quote name='Maga100'][B]A nie miałaś ostatnio wezwania w okolice Otwocka? :cool3: [/B] [B]swoją drogą to bardzo ciekawe, bo tam nie ma jak dojechać bezpośrednio nad rzekę, są geste haszcze, przez które trzeba się przedzierać [/B][/QUOTE] a co ja jestem shrot czy jak :evil_lol: :evil_lol: Ludzie są bardzo pomysłowi więc zapewne plan działania wepchnięcia grata do rzeki był genialnie idealnie prosty :diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Maga100'][B]oj, Jo-jo :bigok:[/B] [B]Vectra, mam coś dla ciebie :cool3: Na środku Świdra leżało sobie............[/B] [B]podwozie samochodowe :evil_lol: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/7-8-16.jpg[/IMG][/QUOTE] fantastyczne odkrycie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ciekawe kto zgubił auto na środku bajora :cool3: :cool3:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Blue][B][I]:pAgga przechwycona .Teraz gadamy , gadamy, gadamy ;)[/I][/B][/COLOR][/QUOTE] a jutro będziecie miały chrypke i będą was bużki bolały :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='olcha']Taki wysoki i głośny w jednym :angryy:[/QUOTE] to zaczynam się bać :evil_lol: :evil_lol:
-
Witam byłam na wystawie i chce wszystkim bardzo pogratulować .. Mam troche fotek ,ale najbardziej podobał mi się ten psiak :loveu: :loveu: jaki on był szczęśliwy w tej beczce :loveu: :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/100/9fe6332b1cc77d6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images3.fotosik.pl/99/bea7e5d3bfc5e4ce.jpg[/IMG][/URL] trzymam łapki za jutrzejsze pokazy :kciuki: :kciuki: :kciuki:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
Vectra replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o i się zaczyna porno jak u Rydzewskich :evil_lol: :evil_lol: -
dodam od siebie tylko tyle że 'TO'wylegujące się na mojej poduszce bardzo często tak się kładzie gdy ja tam jeszcze leże :mad: :mad: często budze się z tym na sobie i niekiedy jeszcze dostane soczystego , powitalnego całusa :evil_lol: :evil_lol: Tylko Szczepan jest na tyle odważna by mnie rano budzić ;) :diabloti: Pies samobójca :mad: :mad:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
Pusiu chciałam ci tylko powedzieć że macie bardzo gustowną czarną futrzastą kołderke :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tylko w lato to chyba troche gorąco pod nią spać :razz: :razz: -
[quote name='Maga100'][B]Leon zwariował :stupid: :crazyeye: [/B] [B]otwieram drzwi od łazienki, a on siedzi już w wannie :evil_lol: [/B] [B]PS pomyśl, zanim zaproponujesz zamianę. Kaszuby to tylko 2 tygodnie, a Riviera cały rok :cool1: [/B][/QUOTE] Leon przyzwyczaja się do pobytu na kaszubach :evil_lol: :evil_lol: otworzysz drzwi ,a no hop i będzie siedział w jeziorku :cool3: :cool3: teraz chłopak trenuje :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
Nie wszyscy śpią :cool3: :cool3: Maga widze że masz taką samą gigantyczną wanne jak ja :evil_lol: :evil_lol: Leoś w kąpieli bomba :loveu: :loveu: