Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. To niepozastaje ci nic innego jak zabrać Ozzusia na zakupki :loveu: kupić mu nowe szeleczki do kompletu kantarek potem szybciutko obfocić chłopaka w nowym wdzianku i szybciutko się nam tu pochwalić :cool3: Jak dla mnie to wogóle powinni zakazać spredaży/produkcji metalowych kagańców :angryy: :angryy: to jest bardziej niebezpieczne niż sam pies ;) a jak boli ałaaaaaaaa :evil_lol:
  2. [quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]kaganiec tańszy , a poza tym bezpieczniejszy ...niż ja za kierownicą , bo mie to rajcuje od razu dać .....gaz do dechy:oops:i jak tak zrobiłam jak mnie TZ uczył to wywalił mnie z auta że niby rozbić Lalunie chciałam / a mieliśmy wtedy Ładę ;)/ A prawka to już chyba nikt by mi nie dał :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/I][/QUOTE] :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: cześć Ala :multi: :multi: to jesteś rozgrzeszona z kagańca na ślicznej mordusi Ozziego.Kup mu kantarek jest lekki pies szybko się przyzwyczaja i w razie nagłego przypływu miłości przez Ozzulca nie nabije nikomu guza :evil_lol: :p nie ma określonego w żadnej ustawiej wyglądu kagańca :eviltong: :eviltong: pies ma mieć coś na pysiu poprostu i wtedy SM :stupid: się nie czepiają :diabloti:
  3. śliczności :loveu: :loveu: pycho ma słodkie :loveu: :loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/60/1494ea78e7d6e0e6.jpg[/IMG]
  4. o matko ale żeście nagadały :mad: :mad: jeden dzień mnie tu nie było i tyle zaległości :placz: :placz: :placz: a czemu psów nie zabierasz na urlop :razz: :razz: niedobra pańcia :mad: :mad:
  5. to 100 lat dla Dandiego :new-bday: :new-bday: :BIG: :tort: :tort: :cunao: :laola: :drink1:
  6. ooo prosze od razu widać że chłopak radośniejszy bez tych kłaków :diabloti: kucyków :eviltong: :eviltong: i oki śliczne widać :loveu: :loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/61/ae71a4216e88fcb7.jpg[/IMG]
  7. Kotecek cudny :loveu: :loveu: ja ostatnio miałam nie miłe przygody z własnym wredosławem kocim :angryy: :angryy: dlatego omijam koty szerokim łukiem ;) To kolejny plusik dla Fena za to że lubi koty :multi: :multi: Joaaa to masz wesolutko w domciu :cool3: :cool3:
  8. Foty cud miód :loveu: :loveu: tylko takie pytanko :hmmmm: na cholere Ozziemu klatka na mordzie ?? :-o :-o po co go tego uczycie :placz: :placz: przecież to nie humanitarne , nieludzkie , niewygodne , niepotrzebne . Ozzy nie daj się ubierać w to wstrętne kagańcydło ;)
  9. jakie Wy kochane jesteście :cool3: :cool3: wkońcu udało mi się rozwiązać zagadke "dlaczego Szczepan pije wode z wiadra do mycia podłogi , a potem podłoge wylizuje" :evil_lol: :evil_lol: ona robi za mop :diabloti:
  10. cześć pracusiu :cool3: :cool3: myślałam że mi ktoś w końcu Szczepana zarombał :evil_lol: [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/7-5-9.jpg[/IMG] fajne fotki :klacz: :klacz:
  11. Ajax wyczyścił Borysowe jelita z resztek trawy :evil_lol: :evil_lol: o widze kolejny smakosz detergentów ;) :diabloti:
  12. melduje że u nas sierci też nie brakuje :evil_lol: :evil_lol: produkcja idzie pełną parą :angryy: :angryy: jest wszędzie nawet tam gdzie psy nie wchodzą :placz: nawet w lodówce :shake: :shake:
  13. [quote name='joaaa']Dziękujemy, wygłaszczę!!! A kotka Misia nie głaskać....? :shake:[/QUOTE] khmmmm :hmmmm: jeśli jest miłym kotkiem to oczywiście :evil_lol: :evil_lol: oczywiście że wygłaskać , wytarmosić i wycałować kotecka również :loveu: jakoś nie załapałam że masz również kotka :oops: :oops: a jak Fen reaguje na koty ?
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Fajny teraz szczeniorek :pA nie pytał cie jeszcze nikt gdzie Tuffi:razz:[/I][/B][/QUOTE] hahahaha znakomite pytanie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja przeważnie jak wracam z foksami od fryca to stado plotkarek zadaje mi pytanie "o ma pani nowe pieski :razz: " cześć Alka ;) Tuffcio teraz wygląga luksusowo :loveu: :loveu: jak piesek :diabloti: :diabloti:
  15. Cześć Ala :multi: :multi: coprawda witałam się kilka godzin temu , ale co tam :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: mam nadzieje że dziś zasypiesz nas foteczkami :cool1: :razz:
  16. Witaj Joaaa i mój ulubiony doziu :loveu: :loveu: och mam nadzieje że uda się szybko pozbyć tych pasóżytów :mad: Ucałuj i wygłaskaj Fena od cioci :lol: :lol: oczywiście swoje prywatne piesy też. Cały czas trzymam kciuki by Feniks znalazł cudowny domek i idealnego pana.
  17. Maga ja ci kochana powiem tylko tyle idz już na ten urlop bo padniesz wkońcu na pysk i kto będzie historyjki opowiadał :razz: :evil_lol: :evil_lol:
  18. no prosze :diabloti: kogo to moje piękne oczy widzą :cool3: :cool3:
  19. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nareszcze Tuffi wygląda jak facet ;) śliczny jest w nowej fryzurce :loveu: :loveu: :loveu:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][I]A wszyscy mysla ,ze chce ich zjeść :razz:;) [/I][/QUOTE] a to wtedy trzeba odpowiedzieć grzecznie że mój piesek byle czego nie jada :eviltong: :eviltong: :eviltong: w wogóle to dopiero teraz mówie dzieńdobry wieczór :multi: :multi:
  21. Justa gdzie fotki :mad: :mad: :mad: tęsknie za Gizmo :placz: :placz: Gizmo wracaj tu szybko :cool3: :cool3: :cool3:
  22. cześć dziewczynki :multi: :multi: :multi: :multi: ale foteczek pięknistych mojej ukochanej parki :loveu: :loveu: :loveu: Karolina dziękuje za przesyłke :loveu: :loveu: właśnie odbieram poczte :multi: :multi: :multi: :multi: super prezencik PS potem się pobawie ;) ;) to wam tu powstawiam :cool3: :cool3:
  23. fantastyczne uczucie jak taki mały terrorysta gryzie tymi małymi ostrzymi jak pinezki ząbkami , a jak człowiek się z bólu wydziera to to się ciszy :evil_lol: jeden taki z mlecznymi potrafi poradzić sobie z rosłym człekiem , a gromadka :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ałaaaaaaaaaaaa:placz: :placz: :placz: jak sobie przypomne jak panna SZ miała mleczaki i mnie tak memlała to brrrrrrrr zero wyczucia :shake: :shake: zero delikatności i pamiętam jak dziś te bystre ,zadowolone spoojrzenie gada jak ja wyłam z bólu gdy mnie gryzła normalnie miała satysfakcje że mnie boli :mad: :mad: ayshe ale dzidzie cudaaaaa ile to to ma miesięcy ?? :razz: :razz: najlepszy jest ten drugi od prawej ;) ;) mina niewiniatka i arystokratyczne spojrzenie :evil_lol: :evil_lol:
  24. Asher :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: jak fajnie że jesteś :multi: :multi: aaaaa coolerek się zwalił :p :p :p no bywa i tak :evil_lol: :evil_lol: niestety temperatura w kompie jest bardzo istotna bo jak się przegrzeje to może zrobić booom :roll: :-( Dzwoń , dzwoń :razz: :razz: :razz: i tak się w sobote spotkamy na szkoleniu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja na ostatnie zaspałam :oops: :oops: :oops:
  25. [quote name='Maga100'][B]dzisiaj wyszłam o 21.30 :angryy: :grab:[/B] [B]ale dom na Kaszubach zarezerwowany i zapłacony :multi: [/B][/QUOTE] :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: to gratuluje tych Kaszub ehhh tam wypoczniesz - po powrocie będziesz jak nowa ;) ;)
×
×
  • Create New...