-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
o jak miło P[B]u[/B]sia cie obaczyć :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/1543/2lip1361qq.jpg[/IMG] super foty :loveu: :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ale fajowe fotki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: panna Luna przepiękna w mokrym futrze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
ayshe ale masz zarombisty avatar :loveu: :loveu: :loveu: jakie kluchy słodkie :loveu: :loveu: :loveu: ooo to pokaże wam mojego Szczepana jak była mała i jeszcze nie była Szczepanem tylko wabiła się Tesa ;) ;) [IMG]http://img349.imageshack.us/img349/6060/obraz101resize6bu.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/521/obraz103resize1it.jpg[/IMG]
-
khmmmm to albo u Waszki ,Piki lub u Ali było :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie pamiętam.
-
Ala ja jutro ide z foksami do fryca stąd pamiętam :eviltong: :eviltong: pozatym już wspominałam że nie lubie facetów z kucykami :evil_lol: :evil_lol: dlatego czekam na nowe image Tuffika :cool3: :cool3:
-
to byłl chyba tak; Waszka powiedziała Pysi że sobie grabi ;) Pysia na to że lubi grabić więc dostała kilka ofert grabienia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a nie miała przylecieć na grabiach tylko na miotle ,a że nie ma takiej miotły która by garba udzwigneła więc miałą się przyturlać ..........i to chyba jakoś tak było :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[B]ayshe[/B] wyczyść skrzynke :cool3: :cool3: bo nie można do Ciebie na PW się dobić :diabloti: :diabloti: [B]lizka[/B] :klacz: :klacz: :klacz: a ja myśle że Borys poczytał dogo i pozazdrościł mojej Szczepanii kumpla dobcia :eviltong: :eviltong: stąd ta zmiana :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]pewno by pobiegł po falkach :razz:[/I][/QUOTE] hahahahahaha i we Fakcie :diabloti: by nabazgrali że astman utopił pływaka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bulle zmieniły taktyke mordów zamiast zagryzać-topią :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
hahahahaha jaki wypłosz :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/8494/wymoczek9fu3vj.jpg[/IMG] Ala jutro licze na fotki Tuffiego w nowej fryzurce :cool3: :cool3:
-
hahahahaha już widze mine tego pływaka który by zobaczył Ozziego płynącego w swoją strone :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: sam by w żagielek dmuchał by płynąć szybciej :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:z jakimś Windsurfingowcem w zębach :mad:[/QUOTE] buhahahhahahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: normalnie oczami wyobrażni to widze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale by było fajnie Ozzy by stał się psem medialnym hahahahahahahaha
- 78403 replies
-
Witaj Ala :multi: :multi: :multi: :multi: ja też wkońcu do was dobiegłam :cool3: a cio baliście się że Ozzy się utopi :-o :-o :-o eee popływał by i wrócił.
- 78403 replies
-
jakie cudowne :loveu: :loveu: :loveu: ja chce tego czarnego :eviltong: :eviltong:
-
[quote name='ayshe']no szkoda:-( bo ladnie jej szlo jak na pierwsze zajecia takie na serio-serio[pomijajac moje bredzenie trzy po trzy podczas prowadzenia zajec:oops: ].[/QUOTE] teraz żeby nie wiem co to dojedziemy na zajęcia :cool3: Nakazałam TZowi by dziś kupił budzik :evil_lol: :evil_lol: On się wczoraj ze mnie śmiał że zaspałam na nauki psie ,a dziś sam do roboty zaspał :diabloti: :diabloti: :diabloti: Twoje "bredzenie" jest bardzo sympatyczne ;) ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
wkońcu i tu udało mi się dotrzeć :diabloti: :diabloti: :diabloti: fajne masz futrzaki :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jak one znoszą te upały :-o :-o takie grube sierścidło ??? -
wow jaki apartament hahahahaha i z wyposażeniem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a bo w tym roku inne wydatki i urlopu niet :shake: :shake: :shake: znaczy TZ nie ma urlopu bo ja to mam non stop praktycznie :eviltong: :eviltong:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu:o rany ...rozkosz a mój TZ nie chce drugiego piesa w domu :placz::placz::placz:[/QUOTE] Ala mój nie chciał ani drugiego ani trzeciego :evil_lol: :evil_lol: potem tylko troche pogadał ,a teraz toffaa psy :loveu: :loveu: tylko tszeszczy że czwartego odda jak przytargam ;) ;)
-
już się doczekać nie moge fot z Kaszub :cool3: :cool3: tam jest pięęęknie :loveu: :loveu: i tak czysto ;) ;) mu mamy tam znajowmych ;) ;) więc kiedy chcemy możemy jechać :razz: :razz: tylko urlopu brak :placz: :placz: :placz: pitbull wodołaz bardzo ładniutki :loveu: :loveu:
-
ale słodkie pysio :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images2.fotosik.pl/96/9e5463ba9def8582.jpg[/IMG]
-
oj zazdroszczam Ci tych kaszub :oops: :oops: super tam jest - byłam kilka razy na urlopie
-
Beria Twój TZ śmiało może startowac na zawodach hahahahahahaha ekstra foty , ale się uśmiałam :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]:pcynamonowe jest OK , a ja dziś miałam malinowe , bo nie było Gingera a TZ nie dał swojego Tyskiego :razz:[/I][/QUOTE] o tak tyskie to jest to co lubie i właśnie pije :eviltong: :eviltong:
- 78403 replies
-
jupiiiiiii :multi: :multi: nareszcie fotki kluseczków :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I]to fuj to w kierunku tego piwa czy inności sexualnych :cool3:;)[/I][/QUOTE] ja piwo to piwo to jeszcze przełkne zwłaszcza cynamonowe ;) ;) :evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='ayshe']:roll: :lol:[/QUOTE] ćwiczymy w domu ;) ;) aktualnie Szczepan śpi nieżywa :evil_lol: :evil_lol: jestem zła na siebie :angryy: :angryy: :angryy: bo kurde mogłam więcej budzików nastawić :placz: :placz: :placz: i dzień szlolenia do tyłu:-( :-(