Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Chyba jeszcze nie wstawili ;)
  2. [url]http://www.tvs.pl/[/url]
  3. [quote name='Kana'] Goniu jak Iwan znosi pobyt w kojcu ?[/QUOTE] Ma do towarzystwa sunię i fory u Kariny. Ale i tak, za każdym razem kiedy przychodzi jego kolej na spacer i bieganie, pcha się do domu...
  4. Isadora, Allegro zrobione po mistrzowsku :) Tylko film nie wchodzi...
  5. Dzielna Dziewczynka!!
  6. W Poznaniu nie ma, ale chyba jeszcze domu szukają te, które trafiły do Swarzędza?
  7. Nie wszystkie psiaki muszą być Twoje Majguś;) Jadźka normalna, hetero ;P
  8. GoniaP

    Metamorfozy

    Jolu, a czy B. Borzymowska wydała tomik swoich wierszy? Kiedyś szukałam na próżno....
  9. Dziewczyny, czy jeśli uda mi się zorganizować pomoc dla flatów, czy: 1. przekażecie mi je pod opiekę poznańskiego oddziału Emir? 2. czy pomożecie zorganizować odłowienie i transport tych psów do hotelu w Warce lub Bogatyni? - pytanie gdzie jest bliżej???
  10. "Opłata za pobyt w hotelu psa "Białas" w terminie od 13.11 do 13.12. 2009".
  11. :crazyeye: A czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego ja dostałam rachunek za hotel Białasa????????? :crazyeye:
  12. Na razie nie ma :) Niedługo pójdzie kolejne 400zł za 2 miesiąc hotelu dla Żorża + karma.
  13. [quote name='GoniaP']Właśnie sprawdziłam wyciągi, i na cziłki zebraliśmy w sumie 390zł (nie mam kalkulatora, liczyłam w głowie, więc mogłam się o parę złotych rypnąć) ... Faktury, które dotychczas odebrałam z kliniki opiewają na znacznie wyższe kwoty :(([/QUOTE] Tosiek2 25zł Bogdan H 20zł IwonkaM83 25zł Maggio2007 20zł Wrobel4 30zł Atar46 15zł Tulsa2 10zł jezorek 10zł Ooza 50zł Zeigbo 10zł Arabeska 10zł Proart 100zł [B]Siva 66 30zł Uodi BA 5zł Magchi 30zł Państwo S 30zł KlaudiaB 5zł Agnieszka J 10zł Olga_wred 5zł Satya 15zł[/B] Razem
  14. Nie mogę edytować postu :( Na Allegro sprzedało się 110 cegiełek, więc powinno było wpłynąć 550 zł. Zaraz zrobię bardziej szczegółową listę...
  15. [quote name='zulugula'] GoniaP czy można liczyć na rozliczenie wątku (tzn. mniej więcej). Wiem, że allegro było i kwota 3000 do zapłaty. Teraz jest 4000! + zakończone allegro. Skąd ta kwota? Może wystawię jakiś bazarek.[/QUOTE] Właśnie sprawdziłam wyciągi, i na cziłki zebraliśmy w sumie 390zł (nie mam kalkulatora, liczyłam w głowie, więc mogłam się o parę złotych rypnąć) ... Faktury, które dotychczas odebrałam z kliniki opiewają na znacznie wyższe kwoty :((
  16. Głównie dzięki pomocy SZERKAN, od 5 listopada do dziś, wpłynęło na Żorża 790zł!!! Szerkan, wielokie dzięki i ukłony w Twoją stronę dobra kobieto!!! I tu powinno znaleźć się serduszko, albo wielki bukiet kwiatów, ale emotki nie działają :(
  17. Dziewczyny, a ile tam psów jeszcze zostało i jaki macie wobec nich plan?
  18. Psiak zaczipowany i zaszczepiony, ma paszport. Goś koniecznie wyślij mi swoje dane do wpisania do paszportu: imię, nazwisko, adres, numer buta itd - na e-mail poproszę. Teraz czekamy 21 dni i próbka krwi jedzie do Puław.
  19. Najnowsze zdjęcia Żorża z hotelu: [url]http://picasaweb.google.pl/Bolutojo/Zorz161109?feat=directlink[/url] .
  20. Czarna po zabiegu czuje się dobrze!
  21. Chłopak nr 1. był na dt, ale zostaje :) Wczoraj dostałam smsa tej treści: "Gutek był z nami dziś w lesie i latał jak szalony z naszymi psami. Miał szczęśliwą mordkę i wracał do mnie na zawołanie! Bardzo Ci dziękujemy za tego psiaczka M."
  22. [B]Lalunia z dzieciątkiem w środę przenoszą się do dt w Poznaniu. Prawdopodobnie na obie panie czekają domy w Lublinie :)[/B][B][COLOR=blue][/COLOR][/B]
  23. [quote name='Isadora7']Nie kazdy ma "szczęście" się z nią urodzić:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No wiem :shake: Trzeba od kołyski być bardzo dobrym.... A ja trochę nagrzeszyłam :diabloti:
  24. Dzięki za wstawienie zdjęć Majguś :loveu: Czarna jest tak słodka, że można by ją zjeść... Faktura za dzisiejsze poczynania weta opiewa na kwotę 275zł Potraktował Sabunię ulgowo, dzięki Bogu :multi:
×
×
  • Create New...