-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
[quote name='Marten']Witam Na manifestacji oczywiście będę. Chciałabym tylko jeszcze dodać do postu powyżej z którym absolutnie się zgadzam, iż rozmienianie na drobne tak ogromnej i słusznej sprawy jest co najmniej niepoważne. Jestem równiez przekonana, że pozwy sie piszą, nie mamy do czynienia jak to napisał Pies Wolny z lamerami, przeciwnikiem jest kolos. Niestety. A tak czytam to forum i już naliczyłam minimum ze trzy powody do napisania pozwu w tym dwa (czy nawet więcej) do wygrania bez dwóch zdań. Nie rozumiem...czy nie można walczyć zgodnie z prawem??? Przecież finalnie stracą na tym psy... To co mogłoby je zasilić pójdzie na odszkodowania. Nie rozumiem..czy na siłę trzeba kreowac swój wizerunek? Przepraszam, ze mój pierwszy post na tym forum jest w takim tonie ale ciśnienie mi się podnosi kiedy widzę bezmyślność.[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję Marten za Twój pierwszy, ale jakże cenny i mądry post na tym forum!
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']co by ktos nie pomyslał,ze jestem tchórzem nie zauważyłam ,ze zostałam 'wyzwana'...w obronie honoru Oriego zawsze powiedz gdzie i kiedy... wataha?jamnik rozprawi sie z nimi w minute on sie nikogo nie boi ani psow ani ludzi [B]tylko kotów[/B].... a gdyby ktos jeszcze miał watpiwosci ,który pies jest najpiekniejszy to wklejam jeszzcze( w oczekiwaniu na nowe z hotelu)pare 'starch' zdjęć najpiekniejszego... ][/QUOTE] [B]Tylko kotów mówisz :eviltong::diabloti: [/B]Moje są waleczne, a szczególnie Jogurt ze śmietnika[B] :eviltong: [/B]No to już przegrałaś :cool3::p Czy Orionkowi lekko zagina się lewe uszko? -
[quote name='li1']Zuzupl, dzieki za odpowiedz. Tutaj nie chodzi o reklamacje zepsutych krzesel do biura, ale o cierpiace stworzenia. [B]W Dyminach byly organizacje prozwierzece i inspektorzy. Popatrzyli, porobili zdjecia, udekomentowali ciezki stan psow. I odjechali ( ok. zabrano pare bidul ) zostawiajac koszmarnie cierpiace, umierajace psy. Skandal, bezdusznosc.[/B] Nie udzielajac natychmiastowej pomocy wszystkim zyjacym w mekach psach sa wspolwinni ich cierpien. Od kiedy trwa ta gehenna w Dyminach ? Przez tyle lat zginelo w cierpieniach setki, tysiace psow. Teraz znowu robi sie odwiedziny w schronisku, potem konferencje, potem inne spotkania, a w tym czasie CIERPIA i umieraja psy. Wypisywanie co sie zrobilo dla dymin nie jest nic warte. Licytacje, pochwaly i uznanania, zamiast ratowania zycia. Jak tak mozna ?[/QUOTE]Nie wypowiadałam się w tym temacie, a jedynie śledziłam - do DZIŚ! li1 nie wiem ile masz lat, ale twój infantylizm PORAŻA!!! Proponuję, byś zamiast klepać w klawiaturę ze Sztokholmu, przyjechała na miejsce i stanęła do walki z UM Kielce i PUK. Dam ci jednak radę: proponuję byś najpierw zgłębiła polskie prawo zanim zaczniesz działać, bo jeśli będziesz działać pochopnie, znajdziesz się bardzo szybko za kratkami ;) Jeszcze mnie tam nie było, ale mówią, że to nic przyjemnego ;)
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor'](...) na pewno trzeba z nim uwazac na swój samochód, bo wystarczy uchylic drzwi a on juz tam siedzi. drzwi , bagaznik czy nawet klapa od silnika - a on hop " no jamor, dawaj, jedziemy" . Jak gdzies z nim jade, to wpierw szykuje przyczepe , otwieram drzwiczki od przyczepy i dopiero go wypuszczam. jak przyczepa np. stoi w garazu a samochod na zewnatrz to potrafi porysowac lakier pazurami bo zglada czy da sie wejsc. (...)[/QUOTE] A wiecie, że początkowo Rodi vel Brenn panicznie bał się samochodu? Samochód to był dla niego straaaszny potwór :-D W schronisku, w dniu kiedy go odbieraliśmy, dwóch chłopów nie mogło dać mu rady, potem, kiedy Ala odbierała go z kliniki by powieźć do swojego domu w Koszalinie też były cyrki. To chyba Jej musimy podziękować, że pokonała w nim lęki... -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']Ja sie Goni nie boje mam bojowego jamnika do obrony...[/QUOTE] Nie bądź taka do przodu bo zapewniam, że z moją watahą nie wygrasz, nawet z bojowym jajnikiem :diabloti: -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
GoniaP replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Piękny pies, tylko te jajka takie DUŻE :( Majguś, z tym tekstem Doduś znajdzie dom w trymiga ;) -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']no wiesz:mad: :shake:może Ty tez uważasz,ze Bobo ładniejszy od Oriego:motz: .ORI JEST NAJPIĘKNIEJSZY W CAŁYM WSZECHŚWIECIE:loveu:[/QUOTE] :mad::mad::mad: Nie mam wyjścia! Wzywam Cię na POJEDYNEK! :angryy: :evil_lol: -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']Gonia Twój Bobo śliczny i faktycznie podobny do Oriego,fantastyczne zdjecia:loveu: ale [B]nie obraz sie Ori jest ładniejszy[/B]:diabloti:,potężniejszy, szersza klata itd. [/QUOTE] No, teraz Ori w innych rękach, to Tobie Rytuś należy się LANIE za powyższe! PAMIĘTAJ na przyszłość, iż NIE MA piękniejszego psa od mojego Bobo. Są tylko mniej lub bardziej udane kopie JEGO KRÓLEWSKIEJ MOŚĆI :mad::diabloti::loveu: A na poważnie, cieszę się, że Oruś już bezjajeczny i w bezpiecznym miejscu. Czekam na foty! Swoją drogą bardzo bym chciała go zobaczyć na żywo ;) Hmmm... Gdyby był suczką, już byłby mój w Bobola haremie :evil_lol: -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dziękuję w imieniu Rodiego za wpłaty. Wysłałam prośbę do centrali o podanie wpływów. Zajęci są, więc trza poczekać parę dni ;) Okazjonalnie dzwoni tel w jego sprawie, ale żadna oferta domu nie powala. Czekamy zatem na ten jeden jedyny, wspaniały dom. -
Ależ mnie cieszy ten widok :)
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
A jakieś nowe zdjęcia chłopaka są? -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Oceńcie czy te zdjęcia się nadają na ogłoszenia Oriona: [url]http://picasaweb.google.com/Bolutojo/Orion?feat=directlink[/url] -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Do hoteliku? Są jakieś deklaracje na Oriona? -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Tak sobie myślałam dzisiaj.... Jeśli chcecie, to użyczę fajnych fotek mojego Bobola na potrzeby ogłoszeniowe Orionka... Cop Wy na to? -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
GoniaP replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='dusje'][QUOTE=majqa;15676348 (przyjemność z wysiłkiem, a serduszko nie najlepsze, to marne połączenie).QUOTE] Ze tez playboye po 50 nie chca sie troszki zastanowic nad tym, co wyzej napisane :evil_lol:[/QUOTE] Nie śmiejcie się, ale w mojej dalekiej rodzinie, jakieś pół wieku temu, pewien facet miał romans. No i pojechał na randkę, i podczas aktu UWAGA w samochodzie, wziął i kipnął na zawał. "Narzeczona" zbiegła :-D -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
GoniaP replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kava']witajcie jesiennie, Gonia jak rozumiec, ze Dodek bedzie wspollokatorem u ciebie? Bierzesz go na DS? czy jak? z tego co wiem, nie mamy jeszcze dosyc kasy na kastracje, trzeba by moze jakas extra akcje..??? co myslicie cioteczki? im predzej, tym lepiej dla Dodiego. cos te jego problemy z prostata nie daja mi spokoju, panowie w tym wieku z lysinka i hormonalnymi zmianami nie powinni juz meskoscia straszyc ile trza na ta kastracje+czyszczenie kamienia?[/QUOTE] Haha, pisałyśmy w tym samym czasie :-D Beabono i Katebono biorą moje 2 sunie na tymczas awaryjnie, ponieważ dostałam wypowiedzenie poprzedniego dt. Jako, że jedna suńka to podrostek i lada moment dostanie pierwszą cieczkę (po 1 cieczce oczywiście będzie ciach!) to przeglądam wątki członków stada mieszkającego u teamu B&B i widzę, że jedynie Doduś jest jeszcze "jajeczny" (Dyzio w ciągu kilku dni przejdzie zabieg). Obawiam się, że gdyby ta cieczka nadeszła, to B&B będą miały niezły sajgon i mogą nie upilnować, a do niechcianej ciąży dopuścić nie można. No i oczywiście dolegliwości Dodusia kwalifikują go na zabieg, nie ma więc na co czekać. Ile brakuje pieniążków? Jestem skłonna się dołożyć troszkę... -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
GoniaP replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Sorry,taki piatkowy żarcik,nie denerwuj sie...... Oczywiscie rozważamy kastracje,wejda pozostałe cioteczki to uzgodnimy termin.[/QUOTE] Ok, ok, cieszę się i przepraszam za brak poczucia humoru, ale chyba mnie ta ponura, piątkowa wietrzno-dżdżysta aura nie nastraja do żartów :( Doczytałam, że serduszko Dodusia jest już ustabilizowane po podaniu leków, to nie ma co z kastracją zwlekać, bo przy przeroście prostaty i zaburzeniach hormonalnych (łysienie) łatwo o nowotwór... -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
GoniaP replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60'] Witaj,byc babcia nie jest zle;):lol:[/QUOTE] Nie żartuj Rita, mało to nieszczęścia na świecie? Pytałam poważnie. -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']jak go wyciachamy to skończą się takie zabawy ;)[/QUOTE] A kiedy ciachanko? -
Dodek-terier walijski czeka na ten jedyny domek na zawsze. Za TM!
GoniaP replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Przyszłam zobaczyć przyszłego współlokatora moich suczek. Muszę przyznać, że chłopak jak malowany :loveu: Nieśmiało zapytam na kiedy ma zaplanowany zabieg kastracji, bo jedna suńka lada moment dostanie pierwszą cieczkę i nie chciałabym zostać babcią ;) -
Podsumowując: [COLOR=Red][B]Wpływy: 495zł (grudzień) + 130zł (styczeń) + 130,85zł (luty) + 70 zł (marzec) + 120 zł (kwiecień) + 214zł (maj, czerwiec, lipiec) + 700zł (sierpień do końca października) = 1859,85zł Wydatki: hotel Bojki grudzień 2009 - październik 2010 = 4560zł[/B][/COLOR] Z dniem 1 listopada 2010 jesteśmy na minusie 2.700,15 zł :(
-
[quote name='irenaka']Coś mi się zdaje, że GoniaP z Jamorem coś knują i w wyniku zakulisowych działań;) nagle się okaże, że Gonia pójdzie jako zastaw za długi. Co na to żona?:evil_lol:[/QUOTE] Żona chyba nie będzie narzekała na sprzątaczkę ;) Podaję wpływy od sierpnia br. agata 51 - 20 zł aldona L - 20 zł agata 51 - 40 zł aldona L - 20 zł agata 51 - 40 zł aldona L - 20 zł Myrkur Dyrkur 100zł Irenaka 400zł aldona L - 20 zł aldona L - 20 zł [B] Razem 700zł[/B]
-
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
GoniaP replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Goni jeszcze tu nie ma? Toż to Bobo![/QUOTE] Już jestem :) -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
GoniaP replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Czy psiak trzyma mocz? I jaki ma stosunek do innych zwierząt? -
Parę dni temu właściciel psiaka osłonił balkon tak, że nic nie widać. Byłam tam dwukrotnie z drabiną... Raz psiak był, za drugim razem go nie było... Sąsiadka tego pana zdołała z nim porozmawiać przez telefon i żadne argumenty go nie przekonują. Uważa, że fundacja nie chce pomóc, a jedynie uśpić psa i on, z taką organizacją (a tfu!) nie chce mieć nic wspólnego i nie da go uśmiercić....