-
Posts
11760 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GoniaP
-
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Idzie i płacze, bo nikomu się nie podoba....[/quote] Nieprawda, mnie się bardzo podoba.... -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Boberki mówią wszystkim dzień dobry i meldują, że waty się już pozbyły;) Na to konto wariują i roznoszą mi pokój:evil_lol: A ja głupia się cieszę:evil_lol::loveu: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia']Co miesiąc Gonia! :D Nie musisz szukać pretekstu, zapraszamy w odwiedzinki! No jasne że będzie miał się gdzie schować... Sama zobaczysz :) Mam nadzieję że w tym tygodniu będziemy mieli już samochód... i się wprosimy! a co! :D[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Serdecznie zapraszamy:lol: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia']Tak sobie myślę dziewczyny... pracuję jako tipserka, zakładam akryle, niestety przy mojej pracy musimy się nawąchać dość nieprzyjemnego zapachu... Myślę że Jack przywyknie prawda? Wiem że psy mają bardzo wrażliwy węch, ale chyba nic złego nie będzie się działo? Orientujecie się w tej materii??[/quote] Kendzia, no co Ty.... Przyzwyczai się, a jak mu będzie przeszkadzać, to chyba będzie miał gdzie się schować? Może ja się kiedyś zdecyduję na akryle:evil_lol: i będę miała pretekst odwiedzić Jackusia? (jak często się je uzupełnia? Co tydzień?:razz:) -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jowita Poznań']co za bobry!!! :D Serkowi sie nie dziwie ale zjesc folie????[/quote] No to powiem Ci, że oprócz tej waty, pozbywają się również folii w 2 kolorach - czarnej i niebieskiej, oraz drewnianych ścinków (najpewniej z łóżka):mad: -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia']Ale łobuziaki! Powiedz mi Goniu jak długo po szczepieniu maleństwa będą jeszcze u Ciebie? Chciałabym wiedzieć bo muszę ustalić swój grafik... Nie chcę przyjmować klientek przez minimum tydzień, żeby Jack się przyzwyzaił do nowego domu :D Trzymamy kciuki za bidulki!!!!![/quote] Kendziu, żeby mieć 100% pewność, że szczepionka się przyjęła i małe zdobędą odporność, zaleca się okres 14 dniowy...Jednak dopuszcza się adopcję wcześniej, jeśli nowi właściciele zadbają o higienę i odizolują szczenię od środowiska zewnętrznego (w tym od butów i chodników na korytarzach...Malec nie powinien też opuszczać domu przynajmniej do 2 szczepień, a najkorzystniej do 3. Ale to pewnie powie Ci Twój własny weterynarz (tzn Jackusia;)) -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Niestety Bobry musiały zjeść pół paczki tej waty, bo niestety wciąż ją wydalają, i górą i dołem:shake: W związku z powyższym termin szczepienia odwlecze się aż do piątku - tak postanowił Pan Doktor... Wtedy myślę, że zaszczepimy wszystkie 3. Trzymajcie kciuki, proszę... -
Czy Wy widzicie jak Miś się śmieje???:loveu:
-
ZuziaM, nie rozpieszczasz nas swoimi relacjami :mad:
-
Szarik już nie szuka. Zasiedział się w DT i zostaje:)))
GoniaP replied to basiaap's topic in Już w nowym domu
Szarik rules :evil_lol: -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Hopaj Sońka w górę... -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
ALARM!!! Maluchy nie wiedzieć jakim cudem ściągnęły z szafki (wysokiej) paczkę waty:roll: No i ją porozciągały po całym pokoju, a część zjadły:-( Widać w qooopach... A Jackusiowi musiałam wyciągać qooopowy rulon z pupki... Martwię się żeby im się nic nie stało... Apetyt mają, są bardzo żwawe, ba roznoszą pokój, więc jednak mam nadzieję, że.... Tfu tfu przez lewe ramię! -
Bokserka Sonia - już w nowym domu!!!!!!!!!!!!!!
GoniaP replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Dolly, jak miło, że wciąż dostarczasz nam tak miłych i pięknych wrażeń:loveu: Wyczochraj Sonieczkę za fafle ode mnie:lol: Pozdrowienia i ucałowania dla obu Pań! P.S. Dolly, nie można by cię tak sklonować??? Ileż psów stałoby się nagle szczęśliwych.... -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
A to dla wielbicielek Józinka i Janeczki:loveu: [B][img]http://upload.miau.pl/2/7724.jpg[/img] [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/7725.jpg[/img] a to ku przestrodze dla nowych mam;) [/B][B][img]http://upload.miau.pl/2/7726.jpg[/img][/B] -
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='kendzia']Witam Moniko!! Kroi się kroi :D i to nie prawdopodobnie tylko na bank!! :) Jack patrzy na nas codziennie z pulpitu i będzie Dyziem (chyba). Już się nie możemy doczekać żeby go wziąść, jednak wiemy że poczeka troszkę aż Józinek będzie zaszczepiony, żeby nie był sam, żeby nie było mu smutno... Będę w kontakcie z Gosią, bardzo byśmy chcieli maluchy odwiedzić w przyszłym tygodniu :) Pozdrawiam![/quote] No witaj Kendzia:lol::lol::lol: A to specjalnie dla Ciebie: śpiący "aniołek":loveu: [B][img]http://upload.miau.pl/2/7720.jpg[/img] [/B]buzi na dobranoc :loveu: [B][img]http://upload.miau.pl/2/7721.jpg[/img] [/B]bardzo zmęczone Boberki :loveu: [B][img]http://upload.miau.pl/2/7722.jpg[/img] [/B]ale dobre żarełko [B][img]http://upload.miau.pl/2/7723.jpg[/img][/B] -
Co tu tak cicho? Co u Sułtana?
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP'] A nie mówiłam,że Józinek to [B]zupełnie specjalny piesek [/B]????[/quote]Wsyskie tsy są specjalne i jedyne w swoim rodzaju:loveu: Wiecie, te psiaki są niesamowite i do żdżarcia, jak to mówią. Ale z mojej nowej konstrukcji i wystroju znów nici:roll: Znacie jakiegoś dobrego szczeniakowego architekta???;) -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']Jeżeli nadarzy się sposobność....to ją wezmę do siebie na zawsze[/quote] To marzenie Sonii i moje... -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
I jeszce jedna refleksja - mało jest takich Czarodziejek na świecie jak Ty... -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
Ileż można podnosić, walczyć, pytać, rozgłaszać... Prawda jest taka, ze ludzie chcą ładne, młode psy.... a Sonia, now iesz, jest staruszką:-( -
Poznań-jamnikowata wielkoucha Sonia...BRAWO, SAKSANA!!! :-)))
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czarodziejka']A tylko ja tu samotnie podnoszę kolejną stronę wątku... Sonia jest może niemłoda, ale radosna i wysterylizowana.[/quote] Bo my sie niestety poddałyśmy... -
[quote name='Asior']Gonia ale ustatwa twierdzi co innego, więc raczej nie masz racji....[/quote] zacytuj bo nie widzę...
-
Głosować można od momentu osiągnięcia pełnoletności, czyli od 18 roku życia. Tak samo ze składaniem podpisów pod petycją:roll:
-
Poznań-maluszki-boberki-już w nowych domach!!!!
GoniaP replied to MonikaP's topic in Już w nowym domu
No ulitowałam się no!!! Ale znów popełniłam błąd :( Bo Boberki (a to niezwykle trafne określenie dla tych małych gryzoni łóżkowych!!!) obudziły mnie dziś o 7 jazgotem, piskami i drapaniem w drzwi, i odgłosem chrupania łóżka :-o No i jak weszłam do pokoju, to obskoczyły mnie jak szarańcza (Jack podarł mi nową piżamę:mad:) i wsypałam im chrupki, żeby móc spokojnie posprzątać qooopowy desant:evil_lol: No a jak już im przyrządziłam kurczaczka, to mnie olały:cool1: i tylko tulić się chciały... I powiem Wam, że te maludy tak pięknie się cieszą na widok człowieka:loveu: Obskakują, próbują lizać po twarzy, pakują się na kolana, no a Józinek.... Józinek to piszczy ze szczęścia i się rozkłada brzuchem do góry:loveu: No i stanowczo stwierdzam, że mam za mało rąk:mad: